بازیگر فیلم شانگ چی از اتفاقات دنباله این فیلم می‌گوید

احتمالات بی‌نهایت

بازیگر فیلم شانگ چی از اتفاقات دنباله این فیلم می‌گوید آیدا امشاسفند ۱ ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ سینمای جهان
بازیگر فیلم شانگ چی

بازیگر فیلم شانگ چی، سمیو لیو (Simu Liu) جزئیاتی را در مورد دنباله فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings با طرفداران در میان گذاشت.

در حالی که Shang-Chi 2 در لیست پروژه‌های آینده MCU نبوده، تایید شد که قسمت دوم هم توسط کارگردان قسمت اول فیلم، داستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton) کارگردانی می‌شود. این کارگردان همچنین در فیلم Avengers: The Kang Dynasty که در سال ۲۰۲۵ به روی پرده سینماها می‌رود هم نقش آفرینی می‌کند.

تا جایی که به شخصیت‌های معرفی شده Shang-Chi مربوط است، هیچکدام در فیلم‌های ۲۰۲۱ ظاهر نشدند که باعث ساخت دنباله‌ایی برای این فیلم شوند، البته بجز Wong و Abomination که در پروژه‌هایی مانند She-Hulk: Attorney at Law هم حضور داشتند.
با این حال اخبار مستقیمی مرتبط با دنباله این فیلم، از طرف خود ستاره اصلی فیلم منتشر شده است.

اکشن بیشتر از زبان بازیگر شانگ چی

سمیو لیو، در مصاحبه‌ایی با رسانه Collider، به جزئیاتی اشاره کرد که طرفداران می‌توانند منتظر آن برای قسمت دوم باشند. این بازیگر به دلایلی اشاره کرد که باعث می‌شود ساخت قسمت بعدی شانگ چی برای او راحت تر باشد:

به طور کلی شما کارت خیلی سخت تره وقتی داری نسخه اولیه یه چیزی رو اثبات می‌کنی. برای ساخت اولین فیلم اینطوری بودم که بودجه این فیلم خدا میلیون دلاره، منم هر روز باید این شخصیت رو شکل بدم و عکس العملاشو بسازم. جدا کار خیلی سختیه و فشار زیادی روی آدم می‌زاره.

همچنین به احساساتش برای ساخت قسمت دوم اشاره مختصری هم داشت:

دنباله خیلی چیز جالبیه، احساس فشار زیادی رو روی آدم نداره، صرفا انگار یه چیزی رو قبلا ساختی و الان می‌خوای بهترش کنی. به نظر میاد ما یه دنیای خیلی خوبی رو درست کردیم و بازگشت بهش خیلی نوستالژیکه.

لیو توضیح داد که دنباله چیزهایی از قسمت اول را در خود دارد و همچنین مسائلی جدید هم به این دنباله اضافه می‌شود و به طور بخصوصی به اکشن قابل تحسین قسمت اول و پیشرفت شخصی کاراکترها اشاره کرد:

بخصوصی به اکشنی که در قسمت اول تحسین شد را به اضافه پیشرفت در خود شخصیت‌ها کرد. کلا قراره یه سری چیزا رو دوباره ببینیم، به اضافه چیزای جدیدتری. قراره جوانب جدیدی از کاراکتر Shaun رو نشون بدیم و در کنارش اکشن فوق‌العاده ایی که تو قسمت اول بود رو دوباره برمی‌گردونیم. البته اگه بتونیم میشل یئو رو برگردونیم. ایشون یه ملکه به تمام معناست.

شانگ چی 2 چه چیزی را در خود دارد؟

با این جزئیات جدید از سیمو لیو، طرفداران می‌توانند حدس‌هایی را در مورد جوانب جدید کاراکتر Shaun، داشته باشند. در پایان فیلم اول مشخص شد، Xu Xialing با بازی منگر ژانگ (Meng’er Zhang)، شانس بازگشتی دارد و امکان اینکه در قسمت دوم این فیلم، این کاراکتر از جوانب بیشتری بررسی شود هم وجود دارد.

در کنار این موضوع، خود شانگ چی و کیتی با بازی آکوافینا (Awkwafina) هم در قسمتی با Avengers صحبت می‌کنند. این احتمال و هم وجود دارد که شانگ چی با Avengers وارد داستانی جالب شود که این مسئله نیز انتظارات طرفداران را از این بازیگر فیلم شانگ چی و قسمت دوم بالاتر می‌برد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا