تصاویر حذف شده فیلم شانگ چی و گردهمایی مرموز ابرقهرمان‌ها

وسواس مارول در انتخاب ایده!

تصاویر حذف شده فیلم شانگ چی

تصاویر حذف شده فیلم شانگ چی و افسانه ده حلقه (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings)نشان می‌دهند که استودیو مارول، پنج طرح جایگزین را برای صحنه پس از تیتراژ این فیلم در نظر داشته است.

فیلم شانگ چی، یکی از مهم‌ترین و خاص‌ترین فیلم‌های MCU به شمار می‌رود. عمدتا به این دلیل که نخستین ابرقهرمان شرقی‌تبار مارول در این فیلم به مخاطبان معرفی شده است. افزون بر این، شانگ چی نخستین فیلم مارول است که پس از پاندمی مرگبار و طولانی کرونا، موفق شد رنگ پرده را ببیند.

پس از پایان فیلم شانگ چی، شاهد دو صحنه هیجان‌انگیز بودیم که به عنوان صحنه‌های پساتیتراژ فیلم (Post-Credits) به نمایش درآمدند. با تماشای این صحنه‌ها، می‌شد فهمید که مارول برای آینده MCU چه برنامه‌هایی دارد. نکته مهم، حضور کاپیتان مارول (Captain Marvel) و هالک (Hulk) در یکی از دو صحنه پیش‌گفته است. آن‌ها با شانگ چی و همراهانش درباره دریافت سیگنالی با منشأ ناشناخته، صحبت می‌کردند. آن‌ها همچنین در این صحنه، ایده محوری در داستان فیلم Avengers: The Kang Dynasty را مطرح کردند.

اخیرا استودیو مارول در یکی از آرت-بوک‌هایی که به‌تازگی منتشر کرده، برخی برداشت‌های منحصربه‌فرد از این صحنه را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته است. تصاویری که هر یک در راستای دراماتیک کردن صحنه مورد نظر، از سبک بصری متفاوتی استفاده می‌کنند.

چرا تصاویر حذف شده فیلم شانگ چی بسیار جالب هستند؟

رنگارنگی و جذابیت تصاویر فوق به حدی است که دیدن هر کدام از آن‌ها بر روی صفحه نمایش، جالب و هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد. شانگ چی، وونگ و کتی در اکثر این طرح‌ها حضور دارند. ضمن اینکه تاثیر سبکی و بصری فیلم شانگ چی، در آن‌ها کاملا مشهود است.

دستین دنیل کرتون (Destin Daniel Cretton)، کارگردان شانگ چی، پیش‌تر درباره حضور کاپیتان مارول بری لارسون (Brie Larson) در شورای سنکتوم سنکتوروم (Sanctum Sanctorum) اظهار نظر کرده بود. به گفته او، سازندگان فیلم مطمئن نبودند که آیا حضور بری لارسون در آن‌جا «منطقی» است یا خیر. بنابراین تصمیم گرفته شد که او در صفحه هولوگرام با قهرمانان صحبت کند.

با توجه به تصاویر حذف شده فیلم شانگ چی و صحنه‌های پساتیتراژ آن، انتظار می‌رود که شخصیت اصلی این فیلم را علاوه بر دنباله‌ها، در سایر عناوین فاز چهارم MCU نیز ببینیم. به نظر شما، آیا شانگ چی آن‌قدر خوش‌شانس هست که در آینده دنیای سینمایی مارول هم بدرخشد؟ نظرتان را برای ما بنویسید.

4.3 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا