چطور بازی‌های پلی‌استیشن 5 را با تخفیف دریافت کنیم؟

تدبیر سونی برای ارتقای سه بازی مورد انتظار به نسل آینده

چطور بازی‌های پلی‌استیشن 5 را با تخفیف دریافت کنیم؟ مهسا سپاهی ۱ ۲۰ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
تخفیف بازی سونی

سونی برای پیش‌فروش بازی‌های Assassin’s Creed Valhalla ،Watch Dogs Legion و Far Cry 6 و ارتقای آن‌ها به پلی‌استیشن 5، تخفیف قابل توجهی ارائه کرده است.

همان‌طور که می‌دانید چیزی به انتشار کنسول‌های نسل بعدی نمانده و دو کمپانی سونی و مایکروسافت سعی دارند تا به بهترین نحو ممکن مخاطبین خود را راضی نگه دارند. یکی از دغدغه‌ها آن است کسانی که کنسول نسل هشتم خود را دارند و می‌خواهند ایکس‌باکس سری ایکس یا پلی‌استیشن 5 را خریداری کنند، بتوانند بازی نسل قبل را روی کنسول نسل نهم هم اجرا کنند. در واقع، این مسئله که در زمان عرضه‌ی کنسول‌ها، کاربران بتوانند تعداد قابل توجهی از بازی‌های موردعلاقه‌ی خود را تجربه کنند، برای سونی و مایکروسافت اهمیت زیادی داشته و برای آن‌ها یک چالش به حساب می‌آید.

اخیرا مایکروسافت تصمیم گرفته تا تعدادی از بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس وان را در قالب بازی “ایکس‌باکس” در دسترس قرار دهد تا عنوان موردنظر برای هر دو پلتفرم قابل اجرا باشد. از سوی دیگر، سونی تدبیر دیگری داشته و اعلام کرده کاربران می‌توانند به دو صورت بازی‌ها را خریداری کنند؛ راه اول آن است که مستقیما این عناوین مشخص شده را با قیمت ۶۰ دلار برای پلی‌استیشن 5 دریافت کنید. راه دوم هم آن است که با تخفیف قابل توجهی بازی را برای پلی‌استیشن 4 خریداری و در زمان عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 عنوان موردنظر را برای کنسول نسل نهم خود به صورت کاملا رایگان ارتقا دهید. طبق این خبر، پیش‌فروش بازی‌های Assassin’s Creed Valhalla ،Watch Dogs Legion و Far Cry 6 با قیمت ۶۰ دلار برای پلی‌استیشن 5 در دسترس قرار گرفته‌اند و علاقه‌مندان می‌توانند با احتساب تخفیفی که سونی اعمال کرده، این عناوین را با قیمت ۴۹.۹۴ دلار برای پلی‌استیشن 4 خریداری و سپس آن‌ها را به نسل نهم ارتقا دهند.

با توجه به این‌که از دید عده‌ای قیمت این بازی‌ها برای پلی‌استیشن 5 منطقی نیست، احتمال آن‌که سونی تصمیم بگیرد تخفیف تازه‌ای را اعمال کند، بعید به‌نظر نمی‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا