ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از مراسم PC Gaming Show 2020 | ساعت ۲۲:۳۰ روز شنبه ۲۴ خرداد

ویژه برنامه پوشش زنده سرگرمی از مراسم PC Gaming Show 2020 | ساعت ۲۲:۳۰ روز شنبه ۲۴ خرداد دانیال نوروزی ۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹

ششمین دوره از مراسم PC Gaming Show 2020 با توجه به لغو نمایشگاه E3 2020 در قالبی متفاوت و به صورت کاملا دیجیتالی برگزار می‌شود. سرگرمی هم قصد دارد رویداد امسال را به صورت زنده از طریق لایو یوتیوب پوشش دهد.

مراسم PC Gaming Show رویدادی با محوریت رونمایی و انتشار اطلاعات جدید از بازی‌های مختلف برای پلتفرم رایانه‌های شخصی است. بنیان‌گذار این رویداد سایت مشهور PC Gamer است که شرکت‌های بزرگی مثل Intel و AMD هم طی چند سال گذشته از آن حمایت کرده‌اند. اولین دوره از این رویداد در E3 2015 برگزار شد و امسال شاهد ششمین دوره از آن هستیم.

برای مراسم امسال وعده‌ی نمایش بیش از ۵۰ بازی مختلف داده شده است و غافل‌گیری‌هایی هم در آن خواهیم دید. از شرکت‌های بزرگی که در مراسم امسال حضور دارند می‌توان به سگا و 2K Games اشاره کرد. یکی از شرکت‌های جالبی که در مراسم حضور دارد Atlus است. ناشر ژاپنی نام‌دار که با فرنچایز «پرسونا» شهرت دارد. در چند روز گذشته شایعات جالبی مطرح شده که پورت قسمت‌های سوم و چهارم پرسونا برای رایانه‌های شخصی در این مراسم تایید خواهد شد.

شرکت 2K Games هم با نمایشی از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Mafia: Definitive Edition در این مراسم حضور دارد که قطعا برای طرفداران سری مافیا جذاب خواهد بود. این مراسم چند غافل‌گیری هم دارد که همین مورد به جذابیت آن می‌افزاید.

ششمین دوره از مراسم PC Gaming Show از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه ۲۴ خرداد آغاز به کار خواهد کرد. لایو سرگرمی سی دقیقه زودتر از ساعت ۲۲ آغاز به کار خواهد کرد تا به شایعات و موارد تایید شده هم بپردازیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا