نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Outlast رونمایی شد

اینبار داستان در دوران جنگ سرد جریان دارد

نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Outlast رونمایی شد سورنا رضایی ۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی رد برلز در جریان رویداد PC Gaming Show که دقایقی قبل به پایان رسید، از نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Outlast با نام The Outlast Trials رونمایی کرد.

Outlast را می‌توان یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای ترسناک طی سال‌های اخیر در نظر گرفت. اولین بازی آن در سال ۲۰۱۳ میلادی عرضه شد و جدا از بازخوردهای مثبت، به فروش بسیار خوبی دست یافت. Outlast 2 هم چهار سال بعد روانه‌ی بازارهای جهانی شد و موفقیت‌های نسخه‌ی اول را تکرار کرد. استودیوی رد برلز که طی سال‌های گذشته هیچ سخنی از آینده‌ی آوت‌لست به میان نیاورده بود، چندی پیش توییتی را منتشر کرد؛ توییتی که منجر به گمانه‌زنی پیرامون نسخه‌ی جدید شد.

استودیویی کانادایی رد برلز در جریان رویداد PC Gaming Show نسخه‌ی جدید سری بازی‌های Outlast را با نام The Outlast Trials معرفی کرد. این محصول دنباله‌ای برای نسخه‌های پیشین نیست و داستانی مستقل را روایت می‌کند؛ داستانی که در دوره‌ی جنگ سرد روایت می‌شود و درباره‌ی اشخاصی است که قصد فرار از یک مرکز شستشوی مغزی را دارند. در ضمن، کاربر می‌تواند به صورت تنهایی یا به همراه سه نفر از دوستان خود این بازی را به تمام برساند.

در حال حاضر تاریخ انتشار The Outlast Trials مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا