1%
  • 0/10

تماشا کنید: نمایش دشمنان در تریلر جدید The Outlast Trials

لحظات دلهره‌آور

تماشا کنید: نمایش دشمنان در تریلر جدید The Outlast Trials ۰ ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

استودیو رد برلز به تازگی تریلر جدید The Outlast Trials را به اشتراک گذاشت که به نمایش دشمنان اصلی بازی می‌پردازد.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید هفته گذشته روند ساخت بازی اوت‌لست تریالز به پایان رسید. در همین راستا که کمتر از دو هفته به انتشار بازی زمان باقی مانده، ساعاتی پیش تیم سازنده تریلر جدیدی از آن پخش کرد که این بار به نمایش دشمنان اصلی بازی اختصاص دارد.

این تریلر دو دقیقه‌ای، دو تن از دشمنان اصلی اصلی بازی به نام‌های فیلیس فاترمن و سارجنت لیلند کویل را نشان می‌دهد که برای مقابله با آن‌ها حسابی به چالش خواهید افتاد. فیلیس فاترمن به Mother Gooseberry شهرت دارد که مجری یک برنامه کودک بوده و مشکل اختلالات روانی دارد. همچنین، سارجنت لیلند کویل یک افسر پلیس سابق بوده که با استفاده از یک باتوم برقی مردم را شکنجه می‌دهد.

داستان بازی درباره یک سازمان مخوف در دوره جنگ سرد به نام مارکوف است؛ سازمانی که برای تحقق به هدف خود، آزمایش‌های بسیار خطرناک گسترده‌ای را روی برخی از انسان‌ها انجام می‌دهد. از این رو، شما در نقش یکی از این افراد، باید به هر طریقی که شده، از سازمان فرار کنید.

لازم به ذکر است که بازی The Outlast Trials در تاریخ ۵ ماه مارس سال جاری میلادی (۱۵ اسفند پیش‌رو) برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. علاوه بر این، گفته شده که نسخه کامپیوتر بازی به‌زودی از حالت دسترسی زودهنگام در استیم خارج خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments