1%
  • 0/10

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی The Outlast Trials برای کنسول‌ها

تا اسفند منتظر بمانید

تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی The Outlast Trials برای کنسول‌ها ۰ ۱۷ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک

در جریان گیم اواردز، استودیو کانادایی رد برلز با انتشار ویدیویی، تاریخ انتشار بازی The Outlast Trials برای کنسول‌ها را مشخص کرد.

اوت لست را می‌توان یکی از موفق‌ترین فرنچایزهای ترسناک طی سال‌های اخیر دانست؛ مجموعه‌ای که اولین نسخه از آن در سال ۲۰۱۳ میلادی روانه بازار شد و در پی موفقیت آن، استودیوی رد برلز ساخت دنباله آن را در دستور کار قرار داد؛ به طوری که در حال حاضر کمتر از یک سال از عرضه جدیدترین بازی آن به نام The Outlast Trials می‌گذرد.

اوت لست تریالز به طور دسترسی زودهنگام برای پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد و در حال حاضر کاربران کنسول‌ها از تجربه آن محروم هستند. با این وجود، گویا حدود سه ماه دیگر، نسخه کامل بازی برای هر کنسول‌های ایکس باکس و پلی استیشن منتشر خواهد شد.

بر اساس تازه‌ترین تریلر منتشر شده از بازی در مراسم گیم اواردز، استودیوی رد برلز اعلام کرد که بازی The Outlast Trials در دو نسخه استاندارد و دیجیتال دیلاکس، در روز ۵ ماه مارس سال ۲۰۲۴ میلادی (۱۵ اسفند ماه پیش‌رو) برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر می‌شود. علاوه بر این، گفته شده که نسخه کامپیوتر بازی به‌زودی از حالت دسترسی زودهنگام در استیم خارج خواهد شد.

داستان بازی The Outlast Trials درباره یک سازمان مخوف در دوره جنگ سرد به نام مارکوف است؛ سازمانی که برای تحقق به هدف خود، آزمایش‌های بسیار خطرناک گسترده‌ای را روی برخی از انسان‌ها انجام می‌دهد. از این رو، شما در نقش یکی از این افراد، باید به هر طریقی که شده، از سازمان فرار کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments