سازندگان سری بازی God of War به دنبال نیروی تازه برای توسعه IP جدید

فضای بازی جدید سانتا مونیکا احتمالا فانتزی خواهد بود

سازندگان سری بازی God of War به دنبال نیروی تازه برای توسعه IP جدید نیما خدارحمی ۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
توسعه بازی جدید توسط Santa Monica

استودیو Santa Monica همیشه مورد تحسین جامعه گیمرها و منتقدین قرار گرفته و همیشه از پروژه‌های تازه این استودیو استقبال زیادی شده است. امروز نیز خبری خوشایند برای دنیای بازی‌های ویدیویی یا بهتر است بگوییم برای کاربران پلی استیشن به‌گوش رسیده که می‌تواند بسیاری را بی تاب کند.

سری بازی God of War همیشه یکی از مهم‌ترین آثار استودیو Santa Monica بوده و بسیار قوی به مسیر خود ادامه می‌دهد و بدون شک این سری بازی یکی از اصلی‌ترین دلایل موفقیت و محبوبیت کنسول‌های پلی استیشن تلقی می‌شود. بازی God of War: Ragnarok نیز در دست توسعه بوده، ولی اینگونه به‌نظر می‌رسد که این پروژه تنها پروژه روی میز استودیو Santa Monica نیست. به تازگی مشخص شده که این استودیو درحال توسعه یک پروژه معرفی نشده و به احتمال بسیار قوی یک IP جدید است. گرچه تا شنیدن اخبار واقعی و تایید رسمی استودیو فاصله زیادی داریم، گمان داریم که اطلاعات کافی برای در اختیار گذاشتن عموم در دست هست.

روزهای اخیر آگهی استخدامی تازه روی وبسایت استودیو Santa Monica به انتشار درآمده که به جذب نیروی تازه‌نفس برای توسعه زمینه و فضایی فانتزی اشاره داشته و شما نیز می‌توانید مضمون این آگهی را برروی صفحات انجمن معروف Reset Era مشاهده کنید. فهرست آگهی استخدامی استودیو چندین و چند بار به نقش “هنرمند طراحی مفهومی شخصیت اصلی” تاکید می‌کند. در بخش وظایف آگهی نیز ما شاهد عبارات “خلاقیت بالا و همگامی و یکپارچگی میان موضوعات درخواستی به‌منظور توسعه بیشتر شخصیت‌های درون بازی، زبان بصری و رعایت قوانین دنیاهای فانتزی” هستیم. درهمین حین در بخش نیازمندی‌ها شاهد عبارات “مهارت بالای طراحی به‌همراه مهارت طراحی شخصیت‌ها، موجودات و اجسام واقع گرایانه و قابل‌باور” بودیم.

همیشه طی مراحل توسعه بازی‌ها، برنامه‌های زیادی تغییر می‌کنند. این تغییرات را بیشتر در مراحل ابتدایی توسعه می‌بینیم، ولی یکی از مباحثی که توسعه دهندگان از ابتدا مشخص کرده و معمولا تا آخر بدان پایبند می‌مانند، فضا و زمینه کلی بازی است و از این رو به احتمال بسیار قوی زمانی که خبری رسمی از این بازی منتشر شود، خبر توسعه یک عنوان فانتزی از طرف این تیم خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا