استایل آنتونی مکی در کاپیتان آمریکا 4 چگونه خواهد بود؟

بازگشت کاپیتان آمریکا با استایلی جدید!

استایل آنتونی مکی در کاپیتان آمریکا 4 چگونه خواهد بود؟ آیدا امشاسفند ۴ ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ مارول
استایل آنتونی مکی در کاپیتان آمریکا 4

طرفداران جدیدا توانستند نگاهی کامل به استایل آنتونی مکی در کاپیتان آمریکا 4 داشته باشند و سم ویلسون در این فیلم به کاپیتان آمریکای بعدی تبدیل می‌شود. آنتونی مکی (Anthony Mackie) در نقش سم ویلسون (Sam Wilson) سپر ویبرانیومی کاپیتان آمریکا را از استیو راجرز (Steve Rogers) گرفته و به عنوان کاپیتان آمریکا جدید استایل جدیدی هم دریافت می‌کند. 

در حالی که بسیاری دیگر از شخصیت‌های اصلی MCU در کانون توجه قرار خواهند گرفت، سم و لباس جدیدش با تکامل میراث کاپیتان آمریکا جذابیت اصلی این فیلم خواهند بود. طرفداران MCU چندین موکاپ جدید از استایل سم ویلسون در نقش کاپیتان آمریکا را در اینستاگرام و ردیت منتشر کرده‌اند که قابل توجه به نظر می‌رسد:

استایل آنتونی مکی در کاپیتان آمریکا 4
موکاپی از لباس جدید کاپیتان آمریکا: Reddit
استایل آنتونی مکی در کاپیتان آمریکا 4
موکاپی از لباس جدید کاپیتان آمریکا: اینستاگرام

چند ویدیوی فاش شده از Captain America 4 این لباس جدید را نیز در کانون توجه قرار داده است، اگرچه هنوز منتظریم تا نگاه رسمی کاملی به رهبر جدید Avengers داشته باشیم. همچنین عکس‌هایی از آنتونی مکی در صحنه فیلم‌برداری این فیلم منتشر شده که طرفداران را به وجد آورده است: 

البته کاپیتان آمریکا 4 هنوز تا پایان تولید راه زیادی در پیش دارد، به این معنی که مارول مطمئناً هرگونه افشای احتمالی مربوط به لباس جدید آنتونی مکی را مخفی نگه می‌دارد. همچنین مشخص نیست که آیا این استایل جدید تنها مورد استفاده در اولین فیلم انفرادی مکی در MCU خواهد بود، به خصوص با توجه به واکنشی که طرفداران به لباسی که او در قسمت آخر مجموعه انفرادی خود در دیزنی پلاس استفاده کرد، داشتند باید تصمیمات دیگری هم گرفته شود. 

در عین حال به لطف اعتصاب نویسندگان و بحث‌های داخلی در مورد عنوان فیلم، ابهامات زیادی در پشت صحنه این فیلم وجود دارد،و لباس جدید کاپیتان آمریکا باید از نظر هیجان برای اکران فیلم نقش مثبتی داشته باشد.

فیلم Captain America: New World Order در تاریخ ۳ می ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

 

3.3 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا