تفاوت کاپیتان آمریکا سم ویلسون با استیو راجرز از زبان آنتونی مکی

کاپیتان آمریکای پرنده

تفاوت کاپیتان آمریکا سم ویلسون

سم ویلسون (Sam Wilson) با نام مستعار فالکون (Falcon) و بازی آنتونی مکی (Anthony Mackie)، که بعد از استیو راجرز (Steve Rogers) در دنیای مارول، سپر کاپیتان آمریکا را در درست می‌گیرد طرفداران را برای دیدن یک زاویه دید جدید از این قهرمان هیجان زده کرده است.

چندین عامل در تفاوت کاپیتان آمریکا سم ویلسون دخیل است که آنتونی مکی نظرات خود را در این مورد اعلام کرد. مکی در گذشته به تفاوت کاپیتان آمریکا سم ویلسون اشاره کرده بود. یکی از مهمترین دلایل این تفاوت که مکی اعلام کرد، این است که برخلاف استیو راجرز با بازی کریس ایوانز (Chris Evans)، سم ویلسون فاقد هرگونه قدرت ابرقهرمانی است و توانایی های رزمی و جنگی او کاملا خود ساخته است که باعث ارتباط بیشتر طرفداران با این قهرمان می‌شود. تصمیم براین گرفته شده که کاپیتان آمریکا سم ویلسون در Captain America: New World Order شروع به کار کند، ولی در حال حاضر، مکی تلاش بر گفتن نظرات خود در مورد این شخصیت و لباس‌های او دارد.

در یک مصاحبه با Yahoo، مکی تایید کرد که اولین فیلم او با بازی در نقش کاپیتان آمریکا به زودی فیلمبرداری خود را آغاز خواهد کرد و بعد به مسائل سخت در مورد بازی این شخصیت پرداخت:

کاپیتان آمریکای من، ابرسرباز نیست و بهش سرم سرباز فوق العاده تزریق نشده. پس قدرتش توی انسانیتشه. بخاطر همین فکر می‌کنم کلا درک متفاوتی از آدم خوب و آدم بد داره، همچنین دلایل تصمیم گیریش متفاوته. بیشتر یه کاپیتان انسان میبینمش تا یه کاپیتان قضاوت‌گر. اون مسئول تشخیص چیزهایی که درست یا غلطن نیست و تصمیم گیری بینشون براش متفاوت‌تره

لباس پلاستیکی کاپیتان

عکس‌العمل مکی برای بازی در این نقش هنوزم جذاب و دیدنی است. او قبلا در این مورد صحبت کرده که چقدر خوشحال است بخشی از چیزی باشد که در آینده کودکانش توانایی دیدن آن را داشته باشند و این روند انسانیت که برای کاپیتان آمریکا سم ویلسون در پیش گرفته شده با این جمله به خوبی جور در می‌آید.

چون لباس این شخصیت پرنده اس، تو باشگاه همش باید رو پاهام کار کنم. لباساشم که کلا پلاستیکه. کتان و پنبه ایی در کار نیست پلاستیک خالصه.

مکی در حال حاضر برنامه بسیار شلوغی دارد مانند سریال We Have A Ghost نتفلیکس، که در آن با دیوید هاربر (David Harbour) همبازی است. دیدن این که در این برنامه شلوغ و رو به پیشرفت هنوز نیم نگاهی به کاپیتان آمریکا دارد تسکین دهنده است. با اینکه سم ویلسون قبلا توسط بازیگران دیگر هم بازی شده بود، ولی این شخصیت با بازی مکی مطرح شد و دیدن علاقه مکی به این شخصیت برای طرفداران بسیار آرامش دهنده است.
در کنار Captain America: New World Order و We Have A Ghost، مکی در سریال Twisted Metal که بر اساس سری بازی های ویدیویی با همین نام ساخته می‌شود، نقش John Doe را بازی می‌کند. پس عادلانه خواهد بود اگر بگوییم مکی بازیگری با استعداد است و امیدواریم که به بازی درنقش‌های مورد علاقه خود ادامه دهد.
فیلم Captain America: New World Order برای اکران در ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ برنامه ریزی شده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا