آیا سومین فیلم Deadpool بخشی از دنیای سینمایی مارول خواهد بود؟

همه منتظر و مشتاق هستند

ساخت Deadpool 3

رایان رینولدز، بازیگر سری Deadpool، می‌گوید زمان آن رسیده تا نسخه‌ای از این فرنچایز با درجه‌ی سنی بزرگسال در دنیای سینمایی مارول تولید شود.

رایان رینولدز ستاره‌ی فیلم‌های Deadpool به حساب می‌آید که تا کنون در دو فیلم این عنوان نقش‌آفرینی داشته است. اولین فیلم در سال ۲۰۱۶ به کارگردانی تیم میلر ساخته و منتشر شد و به‌خاطر ویژگی‌های ابرقهرمانی و شوخ طبعی کاراکتر دِدپول، مورد توجه بسیاری قرار گرفت. پس از مدتی، در سال ۲۰۱۸، فیلم Deadpool 2 به کارگردانی دیوید لیچ برای دوستداران این کاراکتر جذاب عرضه شد و استقبال خوبی هم دریافت کرد.

درحالی که هیو جکمن در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام خود از انتشار X-Men: Days of Future Past در سرویس دیزنی پلاس ابراز خوشحالی می‌کند، رایان رینولدز در بخش نظرات برای او نوشته “برای گرفتن این تصمیم آن‌ها برای دِدپول بسیار هیجان‌زده هستم، زمان آن رسیده تا بچه‌ها بدانند.” این نظر رینولدز توجه تعداد زیادی از هواداران دنیای مارول را به‌خود جلب کرد و حدس و گمان‌های زیادی نسبت به آن ایجاد شد. هنوز مارول به صورت رسمی در مورد ساخت Deadpool 3 صحبتی نکرده اما آن‌طور که رایان رینولدز نسبت به این موضوع علاقه‌ و توجه نشان می‌دهد، تولید این فیلم دور از ذهن نیست.

جالب است بدانید راب لایفرد، خالق شخصیت کمیک دِدپول، استودیوی مارول و مدیر آن را به‌خاطر ساخته نشدن قسمت سوم فیلم‌ها و غیبت آن در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول سرزنش می‌کند. راب لایفلد حدود دو ماه پیش در صحبت‌هایش عنوان کرد که فایگی هیچ برنامه‌ای برای شخصیت ددپول ندارد و خودش هم نمی‌تواند تا حداقل سه یا چهار سال آینده برای چشم‌انداز Deadpool 3 هیجان‌زده باشد.

هنوز مارول درمورد ساخت Deadpool 3 صحبتی نکرده و عجیب است که این شرکت با توجه به محبوبیت زیاد این عنوان، برای تولید قسمت بعدی اقدامی نمی‌کند. البته با توجه صحبت‌های اخیر راب لایفرد و رایان رینولدز، ممکن است مارول تصمیم تازه‌ای بگیرد و به این حرف‌ها واکنش نشان دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا