خالق شخصیت Deadpool مارول را برای ساخته نشدن قسمت سوم سرزنش می‌کند

نزدیک به دو سال از اکران Deadpool 2 گذشته است و هیچ خبری از قسمت سوم نیست

خالق شخصیت Deadpool مارول را برای ساخته نشدن قسمت سوم سرزنش می‌کند سید مجتبی محمودی ۰ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ مارول
خالق شخصیت Deadpool

آقای Rob Liefeld خالق شخصیت کمیک‌بوکی Deadpool در سخنان تازه‌ی خود شرکت مارول و «کوین فایگی»، مدیر آن را به خاطر ساخته نشدن قسمت سوم فیلم‌ها و غیبت آن در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول سرزنش می‌کند.

پس از خریده شدن شرکت فاکس قرن بیستم توسط دیزنی، حقوق معنوی تمام آثار مردان ایکس و همچنین شخصیت Deadpool دوباره به مارول بازگشت. مارول تلاش دارد تا در آینده این شخصیت‌ها را هم وارد دنیای سینمایی خود کند، اما معلوم نیست که حضور آن‌ها نتیجه‌ی مثبتی در پی داشته باشد یا خیر. به هر حال خالق شخصیت Deadpool از غیبت این شخصیت در فاز چهارم اصلا راضی نیست.

لایفلد در مصاحبه‌ی تصویری که با سایت Inverse انجام داد، نظر خود را درباره‌ی فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بیان کرد:

این اولین بار است که این‌گونه‌ام «هی، فایگی، حتی یک برنامه داشتی؟ برنامه‌ی تو Eternals و Shang-Chi بود؟ این نقشه‌ی تو بود؟ و بلک ویدو؟

پس آن‌ها در را می‌بندند، کریس اونز خداحافظی می‌کند، رابرت داونی جونیور خداحافظی می‌کند، بلک ویدو از یک صخره سقوط و خداحافظی می‌کند، آن‌ها تقریبا تام هالند را به سونی می‌بازند. اما تو یک نابغه‌ای، مارول، تو یک نابغه‌ای.

راب لایفلد در صحبت‌هایش عنوان کرد که فایگی هیچ برنامه‌ای برای شخصیت ددپول ندارد و خودش هم نمی‌تواند تا حداقل سه چهار سال آینده برای چشم‌انداز Deadpool 3 هیجان‌زده باشد. دو قسمت قبلی ددپول با وجود درجه سنی بزرگسال، موفقیت خیره‌کننده‌ای داشتند و هر دو در زمان اکران، رکورد پرفروش‌ترین فیلم با درجه سنی R را شکستند. رکوردی که در حال حاضر به فیلم Joker با فروش بیش از یک میلیارد دلار اختصاص دارد.

با توجه محبوبیت بالای فیلم‌های ددپول عجیب است که مارول به فکر ساخت ادامه‌ای برای آن نباشد. با این حال باید دید که سرنوشت این شخصیت در سینما در آینده چگونه رقم خواهد خورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا