1%
  • 10/10

ستاره فیلم‌های ددپول یک شرط برای بازگشت در قسمت سوم داشت!

شرطی که مارول نه نگفت!

ستاره فیلم‌های ددپول یک شرط برای بازگشت در قسمت سوم داشت! ۸ ۱۶ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
ستاره فیلم‌های ددپول

شاون لوی در بخشی از مصاحبه اخیر خود فاش کرد رایان رینولدز، ستاره فیلم‌های ددپول یک شرط مهم برای بازگشت در قسمت سوم داشت.

مارول با همکاری والت دیزنی (Walt Disney) طی روزهای آتی فیلم Deadpool & Wolverine را روی پرده نقره‌ای می‌آورد. ددپول در این اثر با سازمان اختلالات زمانی آشنا شده و متوجه می‌شود مولتی ورس در خطری جدی قرار دارد. به همین دلیل، به سراغ یکی از واریانت‌های ولورین رفته و متقاعدش می‌کند مقابل یک ابرشرور به نام کاساندرا نوا (Cassandra Nova) بایستند. در ضمن، فیلم مشترک ددپول و ولورین تنها اثر سینمایی مارول در سال جاری میلادی است.

شاون لوی (Shawn Levy) چندی پیش مصاحبه‌ای را با SFX Magazine انجام داد و در بخشی از آن درباره تنها شرط رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، ستاره فیلم‌های ددپول برای بازگشت:

من و رایان رینولدز مشغول فیلمبرداری The Adam Project در کانادا بودیم. او به من گفت: «اوکی، می‌دانم مخالفت می‌کنی اما فقط در صورتی یکبار دیگر نقش ددپول را ایفا می‌کنم که تو کارگردانی‌اش کنی.» من هم در پاسخ گفتم دوست دارم قسمت بعدی را کارگردانی کنم. حقیقت این است کار کردن روی فیلم‌های بزرگ، همانطور که قبلاً روی فیلم‌های Night at the Museum کار کرده بودم، به تبدیل شدن رویای روایت قصه‌ای حماسی به حقیقت شباهت دارد.

کارگردان Deadpool & Wolverine در ادامه گفت:

همیشه طرفدار فیلم‌های مارول و همچنین طرفدار ددپول و ولورین بودم. برای همین، فرصت پیوستن به قسمت جدید ددپول و ساخت فیلمی شدیداً متفاوت، شدیداً [برایم] جذاب بود.

فیلم Deadpool & Wolverine اولین همکاری شاون لوی و هیو جکمن (Hugh Jackman) نیست. آن‌ها حدوداً یک دهه پیش Real Steel را ساختند. همزمان با ساخت این فیلم، جکمن به دنبال ساخت The Wolverine بود و به همین دلیل، به لوی پیشنهاد داد کارگردانی‌اش را بپذیرد. او پیشنهاد را رد کرد و ترجیح داد روی آثار اورجینال کار کند که البته سال‌ها بابت این تصمیم افسوس خورد تا اینکه شانس دوباره به او رو کرد.

اینکه فیلم Deadpool & Wolverine ساخته شده و قرار است روی پرده نقره‌ای بیاید را تا حدود زیادی مدیون رابطه دوستانه رایان رینولدز، شاون لوی و هیو جکمن هستیم؛ رابطه‌ای که در شبکه‌های اجتماعی بشدت مورد توجه قرار گرفته است. از همه مهمتر، این رابطه تنها طی سال‌های اخیر شکل نگرفته و ریشه‌هایش به یک دهه پیش بازمی‌گردد.

 

 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments