1%
  • 10/10

نگاهی تازه به کاساندرا نوا در تصاویر Deadpool and Wolverine

تعداد تصاویر به رقم ۳ می‌رسد

نگاهی تازه به کاساندرا نوا در تصاویر Deadpool and Wolverine ۷ ۱۰ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
تصاویر Deadpool and Wolverine

یکی از تصاویر Deadpool and Wolverine که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده، بطور کامل روی شخصیت کاساندرا نوا تمرکز دارد.

تنها فیلم سینمایی مارول که در سال جاری میلادی روی پرده نقره‌ای می‌آید، Deadpool and Wolverine است. این اثر روی دو جهش یافته محبوب، یعنی وید ویلسون و لوگان تمرکز دارد که برای دو جهان متفاوت هستند اما مجبور می‌شوند برای توقف یک تهدید بسیار بزرگ به نام کاساندرا نوا (Cassandra Nova) متحد شوند؛ شخصیتی که نقشش را اما کورین (Emma Corrin) ایفا می‌کند.

کاساندرا نوا در کمیک بوک‌ها سرگذشت پیچیده‌ای داشته و در واقع یک موجود از نژاد مومودرای (Mummudrai) است. مومودرای‌ها را می‌توان نسخه شیطانی موجوداتی توصیف کرد که در جهان فیزیکی به دنیا می‌آیند. مومودرایی که نهایتاً به کاساندرا تبدیل می‌شود، به پروفسور ایکس تعلق دارد. در ضمن، احتمال می‌رود نویسندگان Deadpool and Wolverine سرگذشت کاساندرا را ساده سازی کرده و تنها او را بعنوان واریانت مونث پروفسور ایکس معرفی کنند.

تصاویر Deadpool and Wolverine که به تازگی در فضای مجازی منتشر شده و تعدادشان به رقم ۳ می‌رسد، شخصیت‌های ددپول، پیتر و کاساندرا نوا را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

دو عامل در بوجود آمدن هایپ کنونی پیرامون Deadpool and Wolverine دخیل بوده‌اند: اولین عامل، ترکیب ددپول (Deadpool) و ولورین (Wolverine) بوده که زوجی محبوب در میان طرفداران کمیک بوک هستند؛ دومین عامل، حضور تعدادی از شخصیت‌های متعلق به فیلم‌های ابرقهرمانی است که پیش از این در محصولات استودیو فاکس دیده بودیم. با وجود چنین دلایلی، گروهی از طرفداران به انتقاد پرداخته‌اند.

منتقدان Deadpool and Wolverine عقیده دارند فیلم جدید مارول مانند Spider-Man: No Way Home چیز جدیدی برای ارائه نداشته و تنها می‌خواهد با تمرکز بر شخصیت‌های اصلی محبوب و نوستالژی مخاطبان را به سالن‌های سینما بکشاند. در پایان، لازم به ذکر است فیلم Deadpool and Wolverine درتاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments