نقش اما کورین در ددپول 3 لو رفته است

او یکی از شرورهای داستان است

نقش اما کورین در ددپول 3

به لطف متنی که اکانت توییتری CanWeGetSomeToast ساعاتی قبل به اشتراک گذاشته، نقش اما کورین در ددپول 3 (Deadpool 3) لو رفته است.

مارول در برخی از آثار اخیر خود مانند فیلم Spider-Man: No Way Home یا سریال Loki به مفهوم مولتی ورس پرداخته و داستانی را با محوریت آن به تصویر کشید. این روند قرار است با قسمت سوم سری فیلم‌های ددپول ادامه داشته باشد. در حال حاضر، اطلاعات چندانی موجود نبوده و تنها می‌دانیم داستان درباره مولتی ورس بوده و مخاطب حین تماشای آن با برخی از شخصیت‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کند. همچنین وید ویلسون در ماجراجویی جدیدش تنها نبوده و ولورین (Wolverine) با نقش آفرینی هیو جکمن (Hugh Jackman) همراهی‌اش می‌کند.

اما کورین (Emma Corrin) یکی از بازیگران جوان و آینده دار بریتانیا محسوب می‌شود. او در فصل چهارم سریال The Crown نقش شاهدخت دایانا را بر عهده داشت و بواسطه عملکرد کم نقص خود توانست جایزه گلدن گلوب را تصاحب کند. کورین چند روز پیش شایعه‌ها را تایید کرد و در مصاحبه خود صریحاً گفت نقش منفی فیلم Deadpool 3 را ایفا می‌کند. البته او وارد جزئیات نشد و هویت این شخصیت را فاش نکرده است.

CanWeGetSomeToast یک اکانت توییتری بوده و در زمینه افشای اطلاعات فیلم‌ها و سریال‌های کمیک بوکی فعالیت دارد. این اکانت در یکی از جدیدترین پست‌های خود نقش اما کورین در ددپول 3 را لو داده است. طبق ادعای او، بازیگر بریتانیایی به عنوان کاساندرا نوا جلوی دوربین می‌رود. CanWeGetSomeToast همچنین در پاسخ به یکی از کاربران نوشت کاساندرا یکی از اصلی‌ترین ابرشرورهای داستان خواهد بود. او توضیحاتی را درباره دیگر آنتاگونیست‌ها ارائه نکرده است. در ضمن، اکانت مزبور سابقه خوبی در افشای اطلاعات دارد.

نقش اما کورین در ددپول 3
کاساندرا نوا در کمیک بوک‌ها

کاساندرا نوا در واقع یک انگل به نام مومودرای است. از آنجایی که مومودرای‌ها بدن فیزیکی ندارند، دی ان ای چارلز اگزاویر را کپی و همزمان با او داخل رحم مادرش رشد کرد. در حالی که هنوز داخل رحم بودند، کاساندرا سعی کرد برادر را با بند ناف بکشد اما در جریان درگیری با چارلز خودش کشته شد. با خروج از رحم، مومودرای چند دهه را به عنوان یک ماده سلولی در فاضلاب گذراند تا اینکه توانست بدن خود را بازسازی کند. او در ادامه به یکی از اصلی‌ترین دشمنان چارلز و گروه مردان ایکس (X Men) تبدیل شد. در ضمن، کاساندرا به دلیل شباهت در دی ان ای، از تمامی قدرت‌های چارلز برخوردار است.

در انتها، لازم به ذکر است فیلم ددپول 3 در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۳ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا