#مهسا_امینی

شایعه: نسخه‌ی جدید Ninja Gaiden در انحصار ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود

احتمال رونمایی از نسخه تازه نینجا گایدن طی چند روز آینده وجود دارد!

شایعه: نسخه‌ی جدید Ninja Gaiden در انحصار ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود امیر سلیمی ۰ ۰۱ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
سری Ninja Gaiden به عنوان انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس باز خواهد گشت

با استناد به شایعات جدید، استودیو Team Ninja قصد دارد به سراغ نسخه‌ی جدیدی از سری Ninja Gaiden برود؛ اما نکته‌ی جالب توجه این است که ظاهرا این بازی در انحصار کنسول ایکس‌باکس سری ایکس خواهد بود!

از زمان انتشار آخرین نسخه از سری Ninja Gaiden (نینجا گایدن) سال‌ها می‌گذرد؛ پس از انتشار نه چندان موفق Ninja Gaiden 3 در سال ۲۰۱۲، استودیو تیم نینجا تمرکز خود را روی توسعه آی‌پی‌های تازه‌ای همچون Nioh گذاشت، تا این ریو هایابوسا به فراموشی سپرده شود.

حال، شایعات تازه‌ای مطرح شده‌اند که به بازگشت قریب‌الوقوع سری Ninja Gaiden بعد از حدود ۷ سال اشاره دارند. اخیرا کاربری در وب‌سایت reddit با بررسی و کنار هم قرار دادن اطلاعات منتشر شده از سوی چندین منبع، از احتمال رونمایی از نسخه‌ی جدید نینجا گایدن در چند روز آینده و طی کنفرانس ایکس‌باکس، خبر می‌دهد.

اولین مورد از این شایعات به انتشار تصویر متحرکی از بازی نینجا گایدن توسط میزبان پادکشت گیمینگ Digital Invaders مربوط می‌شود که به علت انتشار تصاویر کیت توسعه کنسول پلی‌استیشن 5 به شهرت زیادی دست یافته است. علاوه بر این، در جدیدترین پادکست XboxEra، یکی از میزبانان پیرو کنفرانس مرداد ماه ایکس‌باکس با اشاره به این موضوع که هنوز آی‌پی‌هایی وجود دارند که به فراموشی سپرده نشده‌اند، باعث شد تا بازار گمانه‌زنی‌ها برای بازگشت Ninja Gaiden داغ‌تر از هر زمان دیگری شود.

پیرو همین موضوع، لازم به ذکر است که چندی پیش یکی از اعضای ارشد Team Ninja به ساخت قسمت جدید  از سری Ninja Gaiden ابراز علاقه کرده است. فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، کارگردان Nioh 2، در مصاحبه بهمن ماه سال پیش خود با IGN اذعان داشته که استودیوی او به ساخت قسمت جدید نینجا گایدن علاقه‌مند است.

جدا از این موارد، هفته گذشته بود که فیل اسپنسر، رییس ایکس‌باکس در مصاحبه تازه‌ی خود از سعی جهت جلب اعتماد بازی‌سازان ژاپنی صحبت کرد؛ او معتقد بود که بازی‌های ژاپنی باعث افتخار این صنعت هستند. از همین رو، انتظار می‌رود طی این رویداد برای اولین‌بار شاهد رونمایی از گیم‌پلی Elden Ring، ساخته تازه استودیو From Software باشیم.

رویداد اولین نمایش بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس در تاریخ پنجشنبه ۲ مرداد (مصادف با ۲۳ جولای) برگزار خواهد شد و با استناد به گفته‌های اسپنسر شاهد قوی‌ترین لاین‌آپ انحصاری مایکروسافت برای ایکس‌باکس سری ایکس خواهیم بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا