#مهسا_امینی

استودیوی Team Ninja به ساخت قسمت جدید Ninja Gaiden علاقه‌مند است

پروژه‌ی بعدی سازندگان Nioh؟

قسمت جدید Ninja Gaiden

یکی از اعضای ارشد Team Ninja به تازگی نسبت به ساخت قسمت جدید Ninja Gaiden که شدیدا هم مورد انتظار طرفداران بوده ابراز علاقه کرده است.

چیزی تا عرضه‌ی بازی Nioh 2 برای کنسول پلی‌استیشن 4 نمانده و استودیوی سازنده‌ی آن، Team Ninja، برنامه‌های شلوغی دارد. عرضه‌ی یک بازی جدید برای توسعه‌دهندگان اتفاق بزرگ و البته استرس‌زایی است، اما پس از آن، همواره این سوال توسط طرفداران مطرح می‌شود: بازی بعدی چه خواهد بود؟ برای استودیوی Team Ninja به نظر پاسخ این سوال، قسمت جدید مجموعه‌ای است که مدت‌هاست طرفداران انتظارش را می‌کشند.

فومیهیکو یاسودا، کارگردان Nioh 2 به تازگی در مصاحبه با IGN اذعان داشته که استودیوی وی به ساخت قسمت جدید Ninja Gaiden علاقه‌مند است. طبق گفته‌ی یاسودا، تعداد زیادی از اعضای تیم سازنده‌ی Nioh 2 پیش‌تر روی نینجا گیدن کار کرده‌اند و خواهان این هستند که استودیو دوباره به سراغ این مجموعه برود:

هسته‌ی اصلی تیمی که روی Ninja Gaiden کار کرده، دوست دارد یک بازی جدید بسازد. ما از این موضوع که برخی از طرفداران بیشتر از Nioh 2 خواهان Ninja Gaiden بودند خبر داریم.

یاسودا همچنین از اینکه به تازگی بازی‌های نینجا محور باکیفیت منتشر شده‌اند، ابراز خشنودی کرده و اذعان داشته که این عناوین باعث افزایش انگیزه و الهام‌گیری او و تیمش شده‌اند. او مشخصا به آخرین بازی استودیوی FromSoftware اشاره می‌کند که محبوبیت بسیار زیادی به‌دست آورد و عنوان بازی سال مراسم TGA سال گذشته را هم کسب کرد:

این روزها بازی‌های نینجایی زیادی مانند [Sekiro: Shadows Die Twice] می‌بینیم. ما الهامات خوب زیادی در آنها مشاهده می‌کنیم و امیدواریم که روزی خبرهای خوبی [برایتان] داشته باشیم.

با اینکه این اظهار نظر آقای یاسودا به معنای تایید رسمی ساخت قسمت جدید Ninja Gaiden نیست اما تقریبا همه‌چیز مهیاست تا این اتفاق رخ دهد. ۸ سال از عرضه‌ی آخرین بازی این مجموعه (Ninja Gaiden 3) می‌گذرد و طرفداران نزدیک به یک دهه است که منتظر بازگشت ریو هایابوسای دوست‌داشتنی هستند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا