منتظر متنوع‌ترین بازی‌های فرست پارتی برای ایکس‌باکس سری ایکس باشید

اسپنسر نسبت به آینده‌ی ایکس‌باکس بسیار خوشبین است

بازی‌های ایکس‌باکس سری ایکس

فیل اسپنسر در مصاحبه‌ی اخیری که با Polygon داشته، از تنوع بازی‌های فرست پارتی که قرار است برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس عرضه شود، صحبت کرد.

تا چند ماه آینده، دو شرکت سونی و مایکروسافت به نسل نهم وارد خواهند شد و کنسول‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس را عرضه می‌کنند. پیرو این اتفاق، رئیس بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت، فیل اسپنسر، اخیرا مصاحبه‌های بسیاری انجام داده و به برخی جزئیات پیرامون کنسول نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و بازی‌های آن پرداخته است.

اسپنسر طی مصاحبه‌اش با Polygon گفته نسبت به عرضه‌ی منتوع بازی‌های فرست پارتی برای ایکس‌باکس سری ایکس هیجان‌زده و خوشبین است. او می‌گوید استودیوهای زیرمجموعه‌ی مایکروسافت در این مورد آمادگی زیادی دارند و با توجه به قابلیت‌هایی که سرویس گیم پس در اختیار آن‌ها قرار داده، بازی‌های فرست پارتی زیادی قرار است برای کنسول نسل بعدی این شرکت عرضه شود. اسپنسر عقیده دارد ایکس‌باکس قدرتمندترین دوران‌ خود را در نسل بعدی سپری خواهد کرد.

این در حالی است که اخیرا رئیس بخش ایکس‌باکس نسبت به افزایش قیمت بازی‌های نسل بعد واکنش نشان داده است. فیل اسپنسر پیرامون افزایش قیمت‌ بازی‌های نسل آینده و نظر مردم و کارشناسان می‌گوید از نظر او این افزایش قیمت اشکالی ندارد و در نهایت این مخاطبان هستند که روی قیمت بازی‌ها تاثیر می‌گذارند. او همچنین عقیده دارد در دنیای امروز، گیمرها بیش‌تر از هر زمان دیگری از قدرت انتخاب برخوردار هستند.

 

لازم به ذکر است که رویداد اولین نمایش بازی‌های انحصاری ایکس‌باکس سری ایکس در تاریخ ۲۳ جولای (مصادف با روز پنجشنبه ۲ مرداد) ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا