1%
  • 0/10

اطلاعات جدیدی از پرونده حقوقی جاناتان میجرز و وضعیت فیلم Avengers 5 منتشر شد

چه اتفاقی برای سلسله کانگ رخ خواهد داد؟

اطلاعات جدیدی از پرونده حقوقی جاناتان میجرز و وضعیت فیلم Avengers 5 منتشر شد ۲۹ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم Avengers 5

به‌دنبال خبرساز شدن اخراج جاناتان میجرز (Jonathan Majors) از دنیای سینمایی مارول، اطلاعات جدیدی توسط افشاگری معروف منتشر شده است.

بعد از گذشت شش ماه از دستگیری جاناتان میجرز به جرم درگیری خانگی و آزار و اذیت زنی سی ساله به‌نام گریس جباری (Grace Jabbari)، روز گذشته هیئت منصفه نیویورک رسما تایید کرد که علیرغم مدارک موجود، او گناهکار شناخته شده و مجازاتش حداقل یک سال حبس است. متاسفانه اخبار بد پشت سر هم آمدند، چراکه هالیوود ریپورتر در اقدامی شوکه‌کننده از اخراج شدن میجرز توسط استودیو مارول خبر داد.

در حالی که هیچکس انتظار چنین چیزی را نداشت، جف اسنایدر (Jeff Sneider)، افشاگری معروف در آخرین خبرنامه‌اش اظهار داشته که استودیو مارول از همان روز دستگیری، پرونده میجرز را بسته بوده و صرفا دنبال فرصتی مناسب می‌گشته تا اخراج شدنش را تایید کند. درباره فیلم Avengers 5 هم اطلاعات زیادی در دست نیست، اما گزارش‌ها حاکی از آن هستند که عنوان The Kang Dynasty رسما از پروژه حذف شده و قرار است به‌عنوان پارت اول جنگ‌های مخفی عمل کند.

به‌گفته یکی از منابع جف اسنایدر، دو فیلم بعدی انتقام جویان قراره با یکدیگر ادغام شوند و داستانی پنج ساعته را در دو بخش Avengers: Secret Wars Part 1 و Avengers: Secret Wars Part 2 روایت کنند. این استراتژی خیلی خوبی است، زیرا طبق تایید رسمی استودیو مارول، آقای مایکل والدرون (Michael Waldron)، نویسنده سریال لوکی وظیفه نوشتن فیلمنامه هر دو پروژه را برعهده دارد.

حالا باید صبر کنیم و ببینیم که آیا استودیو مارول کلا شخصیت کانگ فاتح را کنار می‌گذارد یا مثل گذشته چهره‌ای جدید را برای نگه داشتن آن نقش استخدام می‌کند. در حال حاضر فیلم‌های به‌شدت مورد انتظار Avengers 5 و Avengers: Secret Wars به‌ترتیب برای اکران در تاریخ ۱ می سال ۲۰۲۶ (۱۱ اردیبهشت سال ۱۴۰۵) و ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) برنامه‌ریزی شده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

29 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments