1%
  • 0/10

شایعه: منتظر یک شرور غیرمنتظره در The Batman 2 باشید

پارسال دوست، امسال دشمن

شایعه: منتظر یک شرور غیرمنتظره در The Batman 2 باشید ۰ ۱۷ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
شرور The Batman 2

یکی از خبرنگارهای حوزه فیلم و سریال به نام جف اسنایدر شایعه جدیدی را با محوریت شرور The Batman 2 مطرح کرده است.

جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن (Batman) سال گذشته میلادی روی پرده نقره‌ای آمد. این اثر که با نام The Batman شناخته می‌شود، موفقیت‌های بزرگی را رقم زد تا وارنر رسماً به تولید قسمت دوم چراغ سبز نشان دهد. استودیوی آمریکایی همچنین با ساخت یک اسپین آف در قالب سریال موافقت کرد که The Penguin نام داشته و قرار است از طریق سرویس استریم HBO Max در دسترس قرار بگیرد.

اگرچه The Batman Part 2 در دست ساخت بوده و طی ماه‌های آینده جلوی دوربین می‌رود، هیچ گونه اطلاعات رسمی‌ای از داستان منتشر نشده است. با این حال، منابع غیررسمی بیکار ننشسته و شایعه‌هایی را مطرح کرده‌اند. یکی از مهمترین موارد، به حضور بازیل کارلو با نام مستعار کلی فیس (Clayface) در این فیلم مورد انتظار اشاره دارد. برخلاف چیزی که در کمیک بوک‌ها دیدیم، کارلو اینبار قابلیت تغییر شکل نداشته و یک بازیگر فیلم‌های درجه ب است که تصمیم به قتل همکارانش می‌گیرد. در ضمن، بنظر می‌رسد کارلو تنها شرور جدیدی نیست که با او ملاقات خواهیم کرد.

جف اسنایدر (Jeff Sneider) یک خبرنگار حوزه فیلم و سریال بوده و بواسطه منابعی که در اختیار دارد، اخبار را قبل از اعلام رسمی‌شان به اشتراک می‌گذارد. او در جدیدترین قسمت پادکست خود، یعنی The Hot Mic شایعه‌ای را با محوریت شرور The Batman 2 مطرح کرده است. طبق گفته او، احتمال دارد مخاطبان هنگام تماشای فیلم با نسخه لایو اکشن هاش (Hush) آشنا شوند. البته اسنایدر وارد جزئیات نشد و نگفت هاش تنها شخصیت منفی داستان است یا چیزی شبیه به قسمت اول را خواهیم دید.

هاش با نام واقعی توماس الیوت دوست دوران کودکی بروس وین بود. او تصمیم گرفت با چیدن یک نقشه والدینش را به کام مرگ فرستاده و بدین ترتیب وارث همه دارایی‌شان شود. نقشه‌اش مطابق انتظار پیش نرفته و پدر بروس، یعنی توماس وین جان مادرش را نجات داد؛ اتفاقی که باعث شد رفاقت دو دوست به دشمنی تبدیل شود. هاش نه تنها در مبارزات تن به تن و استفاده از سلاح گرم مهارت داشته، بلکه یک جراح پلاستیک بوده و می‌تواند صورتش را به شکل هر فردی دربیاورد.

انتخاب هاش بعنوان شرور The Batman 2 به هیچ وجه دور از ذهن نیست. در صورتی که ذهنتان یاری نمی‌کند، در قسمت اول با یک گزارشگر به نام ادوارد الیوت آشنا می‌شویم که قصد داشت رازهای تاریک خاندان وین را برملا کند. توماس وین که نمی‌خواست چنین اتفاقی بیافتد، از کارماین فالکونی درخواست کمک کرد؛ درخواستی که به مرگ الیوت منجر شد.

فیلم The Batman از تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۳ اکتبر سال ۲۰۲۵ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments