حضور شخصیت ریک سانچز در MultiVersus تایید شد!

دانشمند دوست داشتنی ما چه قدرتی خواهد داشت؟

ریک سانچز در MultiVersus

توسعه دهندگان بازی MultiVersus از شخصیت جدید بازی خود رونمایی کردند و ما به شما اطمینان می‌دهیم که او یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های این بازی خواهد شد. ریک سانچز در MultiVersus به زودی غوغا به پا خواهد کرد!

توسعه دهندگان بازی MultiVersus به تازگی از جدیدترین شخصیت قابل بازی عنوان پر طرفدار خود رونمایی کرده و این شخصیت کسی جز ریک سانچز (Rick Sanchez) از سریال کارتونی فوق العاده محبوب سال‌های اخیر یعنی Rick and Morty نیست. فصل ابتدایی این بازی فصلی بسیار عالی بود و طرفداران بهترین استقبال ممکن را از آن داشتند. طی ماه اخیر دو شخصیت به بازی MultiVersus افزوده شده و ریک سانچز، سومین شخصیت در این فصل خواهد بود.

در حالی که ریک سانچز به عنوان جدیدترین شخصیت قابل بازی در MultiVersus معرفی شد، اطلاعات بسیار کمی از این شخصیت در اختیار ما قرار گرفت. یکی از مهم‌ترین اطلاعاتی که در اختیار ما قرار نگرفت، تاریخ انتشار این شخصیت محبوب است. البته اگر بخواهیم گذری به گذشته و زمان انتشار دیگر شخصیت‌ها داشته باشیم، ریک سانچز در آینده بسیار نزدیک، پس از انتشار اطلاعات رسمی اولیه به انتشار می‌رسد.

همانطور که اشاره شد، ریک سانچز سومین شخصیت فصل اول بازی MultiVersus خواهد بود و این در حالی است که گفته شده از زمان انتشار این خبر تا تاریخ ۱۵ نوامبر، برابر با ۲۴ آبان ماه یا به عبارتی آخرین روز فصل اول در صورت تاخیر نخوردن فصل دوم، دو شخصیت جدید وارد این بازی خواهند شد. این دو شخصیت جدید بلک آدام (Black Adam) از سری کمیکی با همین نام و شخصیت استرایپ (Stripe) از فیلم Gremlins خواهند بود، با این حال تاریخ انتشار دقیق این دو شخصیت نیز مانند ریک سانچز مشخص نیست.

فیلم سینمایی مورد انتظار بلک آدام با نقش آفرینی دواین جانسون (Dwayne Johnson) در تاریخ ۲۱ اکتبر، برابر با ۲۹ مهر ماه به صورت جهانی اکران خواهد شد و این انتظار می‌رود که شخصیت بلک آدام در همین تاریخ یا بسیار نزدیک به این تاریخ، در بازی MultiVersus انتشار یابد. ما باور داریم که شخصیت استرایپ شخصیتی بسیار مناسب برای افزودن در هالووین است، با این حال هیچ تاریخ انتشاری برای این شخصیت اعلام نشده و هیچ اطلاعات دقیقی برای او در دسترس نیست.

در حالی که بسیاری از شما منتظر افزوده شدن ریک سانچز و تجربه بازی MultiVersus با این شخصیت هستید، بسیاری دیگر از افراد نگران افزوده نشدن حالت‌هایی هستند که جای آن‌ها خالی است. در زمان انتشار این مطلب، ما هنوز دو حالت پر طرفدار Arcade و Ranked را دریافت نکرده‌ایم، با این حال کاربران انتظار دارند که هر دو حالت تا پیش از پایان فصل اول عرضه شوند. لازم به ذکر است که اگر فصل دوم بازی با تاخیر مواجه نشود، فصل اول بازی در تاریخ ۱۵ نوامبر، برابر با ۲۴ آبان ماه به پایان خواهد رسید و باید گفت که احتمال انتشار حالت‌های Arcade و Ranked تا پیش از این تاریخ بسیار بالا است.

بازی MultiVersus شروعی فوق العاده قوی داشت و میلیون‌ها کاربر را جذب کرد که تمام این‌ها به لطف طراحی بی نظیر و فهرستی بلند بالا از شخصیت‌ها محقق شدند. توسعه دهندگان قصد دارند با عرضه به روزرسانی‌های مداوم، این بازی را همیشه در اوج نگه داشته و خوشبختانه تا به حال در این امر موفق بوده‌اند.

بازی MultiVersus در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره شخصیت ریک سانچز در MultiVersus چیست؟ فکر می‌کنید او چه قدرت‌هایی در این بازی خواهد داشت؟ منتظر نظرات شما درباره این شخصیت هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا