فصل اول بازی MultiVersus چه مواردی را به بازی اضافه می‌کند؟

ریک و مورتی هم می‌آیند!

فصل اول بازی MultiVersus چه مواردی را به بازی اضافه می‌کند؟ نریمان هروی ۰ ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
فصل اول بازی MultiVersus

فصل اول بازی MultiVersus در راه است و قرار است که مادهای جدیدی به این بازی سراسر هیجان‌انگیز اضافه شوند.

هفته گذشته سازنده این بازی یعنی استودیوی Player First Games اعلام کرد که فصل اول بازی MultiVersus با تاخیر عرضه خواهد شد. در حالی که هنوز تاریخ عرضه‌ی این فصل مشخص نشده، سازندگان اعلام کرده‌اند که مادهای جدیدی مثل ماد Ranked در این فصل اضافه می‌شوند.

بازی MultiVersus اولین تورنومنت بزرگ خودش را در رویداد EVO 2022‌ داشت و Player First هم تصمیم گرفت تا در همین رویداد مواردی را اعلام کند. آنان ابتدا گفتند که این فصل با تاخیر منتشر خواهد شد و همچنین محتواهای جدید و جذابی را هم برای این بازی معرفی کردند.

اولین و مهم‌ترین موردی که به فصل اول بازی MultiVersus می‌آید، حالت Ranked است و بازیکنان در این حالت فقط با بازیکنانی که مهارتی مشابه با خودشان دارند، مبارزه می‌کنند.

دومین مورد مهم برای فصل اول هم اضافه شدند حالت Classic Arcade است. این بخش به صورت بازیکن در مقابل هوش مصنوعی خواهد بود و با هر بار بردن، در مقابل حریف بعدی قرار خواهید گرفت. همچنین احتمالا این بخش به صورت کوآپ نیز خواهد بود و می‌توانید با یکی از دوستان خود در مقابل هوش مصنوعی مبارزه کنید. هنوز اطلاعات دیگری در مورد این حالت منتشر نشده است.

البته گل سرسبد فصل ۱ قرار است اضافه شدن کارکترهای Rick and Morty به این بازی مبارزه‌ای باشد و احتمالا هم چند کارکتر دیگر به جمع این ۲ بپیوندند. در کنار این‌ها نیز اسکین‌هایی برای لبران جیمز و باگز بانی در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی MultiVersus در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5، اکس باکس وان، اکس باکس سری اکس/ اس و رایانه‌های شخصی به شکل رایگان در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد MultiVersus چیست؟ آیا این بازی را به رغم محدودیت‌ها تجربه کرده‌اید؟ شما بیشتر کدام کارکتر را در این بازی انتخاب می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم که نظر شما را در بخش کامنت‌ها بخوانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا