دن هارمون: فصل ششم Rick and Morty در دست تولید است

منتظر ریک و مورتی برای فصل ششم باشید

دن هارمون: فصل ششم Rick and Morty در دست تولید است امیر سلیمی ۰ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
ریک و مورتی

دن هارمون، خالق و تهیه‌کننده سریال Rick and Morty در پست اینستاگرامی اخیرش از در دست ساخت بودن فصل ششم این سریال محبوب شبکه‌ی Adult Swim خبر داد.

سریال انیمیشنی Rick and Morty با طنز و استایل خاص خود توانسته است مخاطبان بسیاری را جذب کند، به طوری که فصل آخر این سریال توسط بیش از شش میلیون نفر دیده شد. حال، دن هارمون با انتشار پستی در اینستاگرام از ساخت فصل ششم این سریال کمدی بزرگسالانه خبر داده است.

هارمون در اینستاگرام خود، ضمن انتشار تصویری از صفحه اول فیلم‌نامه فصل ششم سریال، حضور الکس روبنس (Alex Rubens) به عنوان نویسنده را نیز تایید کرد.

در ادامه، هارمون از شرایط سخت فعلی به دلیل گسترش ویروس کرونا صحبت و ضمن اشاره به وخیم بودن شرایط، خاطرنشان کرد در حالی که گفتن جوک‌ و شوخی با زندگی در این روزها کار سختی است، اما تیم او تمام تلاش خود را به‌ کار گرفته است تا کمدی خاص و منحصربه‌فرد مجموعه را حفظ و حتی ارتقا بخشد.

چندی پیش، پخش نیمه‌ی دوم فصل چهارم سریال Rick and Morty شروع شده، لذا پست اینستاگرامی هارمون تنها خبر منتشر شده از فصل ششم است و به‌نظر می‌رسد تا انتشار اطلاعات بیش‌تر، زمان زیادی باقی مانده است. علاوه بر این، هنوز جزئیات زیادی از فصل پنجم سریال نیز منتشر نشده است، اما انتظار می‌رود پس از اتمام پخش فصل چهارم شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از فصل بعدی سریال باشیم.

در کنار این موارد، پیش‌تر اعلام شده بود که قرار است پروژه‌های بیشتری از سریال ریک اند مورتی ساخته شود که از این پروژه‌های تازه می‌توان به مجموعه‌ای پنج قسمتی به نام Rick and Morty: Go to Hell اشاره کرد که برای پخش از ۲۰ آبان ۱۳۹۹ (مصادف با ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا