بازیگر ایرانی فیلم مرد مورچه ای در عنوان Quantumania باز می‌گردد

اولین عنوان فاز ۵ MCU و هنرمند ایرانی‌اش!

بازیگر ایرانی فیلم مرد مورچه ای در عنوان Quantumania باز می‌گردد سعید امینی فر ۰ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ مارول
بازیگر ایرانی فیلم مرد مورچه ای

بازیگر ایرانی فیلم مرد مورچه ای در عنوان Quantumania باز می‌گردد و باری دیگر اسکات لنگ را در کنار دوستان قدیمی خود خواهیم دید. 

علاوه بر اینکه پل راد (Paul Rudd) در نقش اسکات لنگ (Scott Lang) و اوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) در نقش هوپ پیم (Hope Pym) در فیلم Ant-Man 3 نیز باری دیگر به ایفای نقش می‌پردازند، طرفداران باری دیگر شاهد حضور بازیگر ایرانی فیلم مرد مورچه ای دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian) در نقش کرت گورشتر (Kurt Goreshter) در کنار آن‌ها خواهند بود. این خبر با انتشار پستی در صفحه ا ینستاگرام شخصی Michael Kamens با عنوان اخبار پیرامون فیلم Ant-Man and the Wasp: Quantumania منتشر شد. در قسمتی از این پست، لیست بازیگران فیلم مذکور نشان داده شده بود که نام این هنرمند نیز در میان آن‌ها دیده می‌شد. هرچند که حال به دلیل پرایوت شدن این صفحه، پست مورد نظر در دسترس عموم نیست.

شخصیت کرت در ابتدا به عنوان دوست و هم اتاقی اسکات لنگبه عنوان یک هکر  در سرقت‌های گروه داشت، ظاهر شد. در ادامه زمانی که اسکات تبدیل به Ant-Man شد،  کرت، لوییس (Luis) و دیو (Dave) نیز یک گروه سه‌نفره برای کمک به اسکات تشکیل دادند.

 در مصاحبه‌ای که دیوید دستمالچیان بازیگر ایرانی فیلم مرد مورچه ای در ماه جولای انجام داده بود، عنوان کرد که در مورد وضعیت خود در دنیای سینمایی مارول (MCU) اطمینان خاطر ندارد.

متاسفانه در رابطه با فیلم Ant-Man، اگه بخوام صادقانه حرف بزنم، نمی‌دونم که بعدش قراره چه اتفاقی واسم بیوفته.

در آن زمان این بازیگر بر روی پروژه‌ای با درجه سنی R به اسم The Last Voyage of the Demeter کار می‌کرد. طبق اخبارهای منتشر شده می‌توان این را فهمید که داستان Ant-Man 3 در رابطه با کاوش در فضای کوانتوم توسط اسکات و هوپ پیم (Hope Pym) است. همچنین آن‌ها با کمک خانواده و دوستان خود، با کنگ فاتح هم (Kang the Conqueror) مقابله خواهند کرد.

در کنار پل راد و اوانجلین لیلی، ستاره‌های دیگری مانند مایکل داگلاس (Michael Douglas)،  میشل فایفر (Michelle Pfeiffer)، کاترین نیوتون (Kathryn Newton)، جاناتان میجرز (Jonathan Majors)، رندل پارک (Randall Park) و در نهایت با توجه به شایعات دیوید دستمالچیان نیز در این عنوان حضور دارند. همچنین بیل مری (Bill Murray) نیز در نقش یک ابرشرور ناشناخته که به نظر با جنت ون دین (Janet van Dyne) در فضای کوانتوم ارتباطاتی داشته، در اثر مورد انتظار ایفای نقش خواهد کرد.

در ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ خبر ساخت فیلم Ant-Man 3 به عنوان سی و یکمین اثر از MCU تایید شد، در صورتی که هنوز حضور دیوید دستمالچیان در این اثر در هاله‌ای از ابهام بود. شروع ساخت فیلم در دوران شیوع کرونا آغاز شد و عنوان فیلم و بازیگران جدید آن در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ رسما اعلام شدند. شروع فیلم‌برداری در اوایل ماه فوریه سال ۲۰۲۱ در ترکیه آغاز شد و البته بخش‌های از فیلم‌برداری نیز در سن فرانسیسکو صورت گرفته است.

فیلم Ant-Man 3 با هنرنمایی دیوید دستمالچیان در نقش کرت، در تاریخ ۱۷ فوریه سال ۲۰۲۳ برابر با ۲۸ بهمن در کشور آمریکا اکران خواهد شد و این عنوان اولین فیلم فاز ۵ MCU خواهد بود.

آیا شما نیز منتظر بازگشت شخصیت محبوب طرفداران در Ant-Man 3 هستید؟

2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا