مقدار فضای مورد نیاز بازی Resident Evil Village مشخص شد

عنوانی نه‌چندان پرحجم

مقدار فضای مورد نیاز بازی Resident Evil Village مشخص شد عرفان بدری ۰ ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
مقدار فضای مورد نیاز بازی Resident Evil Village

به تازگی مقدار فضای مورد نیاز بازی Resident Evil Village از طریق صفحه‌ی آن در فروشگاه دیجیتالی Microsoft Store لو رفته است و به نظر می‌رسد که با بازی خیلی پرحجمی روبه‌رو نیستیم.

بازی Resident Evil Village یکی از عناوین ترسناک مورد انتظار سال میلادی جاری است که خیلی تا عرضه‌ی آن فاصله نداریم. این عنوان یک دنباله‌ی مستقیم برای Resident Evil 7: Biohazard خواهد بود و مانند آن از زاویه‌ی دید اول‌شخص جریان دارد، با اینحال این اثر الهامات بسیار زیادی از بازی تحسین‌شده‌ی Resident Evil 4 گرفته است. ایتن وینترز باری دیگر در نقش شخصیت اصلی قرار گرفته و به نظر می‌رسد که کریس ردفیلد به خاطر اتفاقاتی که هنوز در رابطه با آن‌ها اطلاعاتی نداریم، به نقش منفی داستان تبدیل شده است. این بازی نسبت به دیگر نسخه‌های خود بسیار بزرگتر خواهد بود و محیط وسیعی را برای اکتشاف و گشت و گذار در اختیار بازیکن‌ها قرار خواهد داد.

اکنون طبق اطلاعاتی که در صفحه‌ی این عنوان در فروشگاه دیجیتالی Microsoft Store آمده است، مقدار فضای مورد نیاز بازی Resident Evil Village در کنسول‌های Xbox Series S ،Xbox One و Xbox Series X حدود ۳۵ گیگابایت خواهد بود و انتظار می‌رود حجم این عنوان در پلتفرم‌های دیگر نیز تقریبا به همین اندازه باشد. همچنین برای نصب بخش چندنفره‌ی آنلاین آن یعنی Resident Evil Re:Verse نیز به ۱۵ گیگابایت فضای خالی احتیاج دارید که در مجموع حجم کل بازی را تا ۵۰ گیگابایت افزایش می‌دهد.

بازی Resident Evil Village در تاریخ ۷ مه ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، PS5 ،PS4 ،Xbox One ،Xbox Series S و Xbox Series X منتشر خواهد شد. شرکت Capcom هنوز در رابطه با تاریخ انتشار بخش چندنفره‌ی آن یعنی Resident Evil Re:Verse چیزی نگفته است. فعلا یک دمو با نام Maiden از این بازی برای دارندگان کنسول PS5 در دسترس است که بازیکن‌ها را بیشتر با جهان آن آشنا می‌کند، البته شرکت Capcom اعلام کرده که در آینده یک دموی اکشن‌تر و خونین‌تر برای دیگر پلتفرم‌ها نیز منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا