تماشا کنید: تریلر بردگیم Resident Evil منتشر شد

سه‌گانه‌ی وحشت

بردگیم Resident Evil

تریلر بازی Resident Evil: The Board Game منتشر شد. همچنین تاریخ شروع کیک‌استارتر این بردگیم نیز مشخص گردید.

Steamforged Games و Capcom دو بازی بردگیم مخصوص فرنچایز Resident Evil را ساخته‌اند و ظاهرا قرار است سه‌گانه‌ای از این بردگیم در راه باشد. Steamforged شایعات در مورد ساخت یک بازی بردگیم از نسخه اول Resident Evil را تائید کرد و تریلر این بازی را منتشر کرد. همچنین تاریخ کیک‌استارتر نیز مشخص شده و طرفداران در تاریخ ۲۶ اکتبر (مصادف با ۴ آبان) می‌توانند به این کمپین سر بزنند و در ساخت بازی مشارکت داشته باشند.

Steamforged اولین بار بردگیم Resident Evil 2 را به عنوان اولین بردگیم سری منتشر کرد و پس از موفقیت آن، بردگیم Resident Evil 3 با حضور جیل ولنتاین و نمسیس را رونمایی کردند. حالا نوبت به بردگیم اولین نسخه از سری با حضور جیل ولنتاین و کریس ردفیلد است و احتمالا کارکتر بری نیز در این بردگیم حضور داشته باشد.

نسخه‌ی اول بازی Resident Evil شامل چندین باس فایت جذاب و خاطره‌انگیز نیز بود و امیدواریم که Steamforged این باس‌ها را در این بردگیم قرار دهد تا باری دیگر از مبارزه با آن‌ها لذت ببریم.

توضیحات مخصوص بردگیم Resident Evil 3 به شکل زیر است:

راکون سیتی را گشت و گذار کنید. اگر شما با دوستانتان بتوانید خودرو را تعمیر کنید، ممکن است زنده از این شهر خارج شوید! سناریو‌های مختلف را انجام دهید و هر چیزی که می‌توانید را بردارید. دنبال آیتم‌های کلیدی بگردید تا وارد لوکیشن‌های خاطره‌انگیز راکون سیتی مثل  Raccoon City Police Department و Saint Michael’s Clock Tower شوید.

مواظب باشید! سگ‌های زامبی و هیولاهای بدتری در کمین شما هستند و البته، نمسیس نیز در همین نزدیکیست.

شما باید با یک‌دیگر همکاری کنید تا زنده بمانید. شما می‌توانید به عنوان جیل، کارلوس، میخاییل یا نیکولای بازی کتید. هر کدام از این کارکترها، توانایی و نقش منحصر به فرد خود را دارند.

شما باید در این بازی، سریع عمل کنید و هر تصمیمی عواقب خود را دارد. شما در این بازی با رویداد‌های غیرقابل‌ انتظاری مواجه می‌شوید و هر کدام از آنان، مسیر شما را تغییر می‌دهند.

حواستان باشد که با هر انتخاب شما، ممکن است درجه خطر شهر بالاتر رود و دشمنان قوی‌تر و کشنده‌تر از قبل بشوند.

یک کمپین با محوریت همکاری که برای یک تا چهار نفر مناسب است. بازی Resident Evil 3: The Board Game وحشت را به شما تزریق می‌کند. آیا می‌توانید از راکون سیتی با موفقیت خارج شوید و زنده بمانید؟

نظر شما چیست؟ آیا برای بردگیم Resident Evil و تجربه کردن آن، مشتاق هستید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا