#مهسا_امینی

از امروز به تجربه دومین بتای بازی آنلاین Resident Evil Re:Verse بپردازید

کپکام مشکل سرورهای اولین بتا را رفع کرد

از امروز به تجربه دومین بتای بازی آنلاین Resident Evil Re:Verse بپردازید مریم خواجوی ۰ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
بتای Resident Evil Re:Verse

پس از ناکامی اولین بتای Resident Evil Re:Verse به دلیل اختلال در سرورها، کپکام اعلام کرد که بتای دوم این عنوان از امروز چهاردهم تا شانزدهم آوریل در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد.

Resident Evil Re:Verse، یک عنوان آنلاین Deathmatch است که به مناسبت 25 سالگی سری رزیدنت اویل تولید شده است.در این بازی، بازیکنان در نقش شخصیت‌های مختلف فرنچایز، در مقابل هم قرار می‌گیرند تا مهارت‌های خود را به چالش بکشند. با مردن در این بازی از یک شخصیت انسانی  می‌توانید به یک سلاح بیولوژیکی کشنده قوی از یک زامبی ساده گرفته تا یک تایرنت تبدیل شوید. هر بازیکنی که در نهایت بیشترین امتیاز را به دست بیاورد برنده است.

هر چند که با نزدیک شدن به زمان عرضه Resident Evil Village شاید کم‌تر کسی منتظر عنوان Re:Verse باشد، اما ایده متفاوت آن به اندازه کافی برای طرفداران کنجکاو کننده است. Capcom اخیرا بتایی برای این بازی عرضه کرد تا بازیکنان بتوانند به تجربه آن بپردازند و با فضای آن آشنا شوند؛ اما مشکلاتی که در مچ‌میکینگ بازی وجود داشت، تجربه این عنوان را برای بازیکنان خراب کرد.  خوشبختانه کپکام در یک توییت اعلام کرد که برای بار دوم بتای این بازی را در اختیار همگان قرار می‌دهد.

البته لازم به ذکر است که کاربران PS4 و Xbox One فقط در صورتی که بتای قبلی را دانلود کرده‌ باشند، امکان تجربه دومین بتا را دارند؛ در حالی که بر روی PC بازیکنان جدید نیز می‌توانند به تجربه آن بپردازند.  

Resident Evil Re:Verse برای کسانی که رزیدنت ایول Village که در تاریخ هفتم می عرضه می‌شود را خرید کنند، رایگان خواهد بود. اطلاعات و تریلر جدیدی از هر دو بازی در تاریخ پانزدهم آوریل منتشر خواهند شد.

ما تصمیم گرفتیم تا یک بتای آزمایشی دیگر برای عنوان Resident Evil Re:Verse عرضه کنیم که از ساعت ده و نیم امشب به وقت تهران، چهاردهم آوریل تا شانزدهم در دسترس خواهد بود.

کاربران PlayStation 4 و Xbox One : فقط کسانی که از قبل بتا را دانلود کرده‌اند.

کاربران Steam: بعد از دانلود بازی از فروشگاه حتی بازیکنان جدید امکان تجربه این عنوان را دارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا