#مهسا_امینی

تاریخ انتشار ریبوت فیلم Resident Evil بالاخره مشخص شد

هانا-جان کامن در نقش جیل ولنتاین

تاریخ انتشار ریبوت فیلم Resident Evil

اطلاعات منتشر شده از تاریخ انتشار ریبوت فیلم The Resident Evil حکایت می‌کنند که بر این اساس، تابستان سال بعد می‌توانید نظاره‌گر این فیلم جذاب و هیجان‌انگیز باشید.

همان‌طور که می‌دانید ریبوت فیلم Resident Evil پس از تولید شش قسمت از این مجموعه‌ی ترسناک در دست ساخت قرار دارد و طرفداران فرنچایز برای تماشای آن هیجان‌زده هستند. این‌طور که پیداست، سازندگان برای توسعه‌ی این فیلم مبلغ ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلار بودجه درنظر گرفته‌اند و تهیه‌کنندگان مارگو کلوانس و رابرت کولزر هستند. جالب است بدانید Hanna John-Kamen قرار است در این فیلم نقش جیل ولنتاین را ایفا کند. همچنین، Kaya Scodelario و Robbie Amell به ترتیب در نقش‌های کلر ردفیلد و کریس ردفیلد حاضر می‌شوند و جلوی دوربین می‌روند.

طبق به روز رسانی‌ای که در سایت کنستانتین فیلم (Constantin Film) منتشر شده، تاریخ انتشار ریبوت فیلم The Resident Evil مشخص شده است. بر اساس اعلام این رسانه و منابع رسمی دیگر، تاریخ انتشار ریبوت فیلم Resident Evil مصادف با ۹ سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی (یا به عبارتی، ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۰ شمسی) به سینماها می‌رود و طرفداران می‌توانند از تماشای آن لذت ببرند. فیلمبرداری Resident Evil اواسط اکتبر امسال در استان انتاریوی کانادا آغاز شد و همچنان در مرحله‌ی توسعه قرار دارد.

با توجه به اطلاعات منتشر شده، وقایع ریبوت Resident Evil به سال ۱۹۹۸ میلادی بازگشته و طی آن از رازهای پنهان‌شده در عمارت اسپنسر و راکون سیتی پرده برمی‌دارد. همچنین، از شخصیت‌های شناخته‌شده‌ی فرنچایز که در این ریبوت حضور دارند می‌توان به آلبرت وسکر، جیل ولنتاین، نقش کریس ردفیلد، لئون اس. کندی، ویلیام بیرکین و کلر ردفیلد اشاره کرد. یوهانس رابرتز (Johannes Roberts) هم وظیفه‌ی کارگردانی و هدایت این پروژه را برعهده دارد و از آن‌جایی که در ساخت فیلم‌های ترسناک تجربه‌ی کافی دارد، طرفداران نسبت به ریبوت فیلم The Resident Evil خوشبین هستند.

لازم به ذکر است که ریبوت فیلم The Resident Evil در تاریخ ۹ سپتامبر سال ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۰) منتشر می‌شود.

همان طور که می‌دانید بیش از دو دهه است سری بازی‌های رزیدنت ایول توسط شرکت ژاپنی کپکام، ساخته و منتشر می‌شوند و همواره یکی از محبوب‌ترین آثار سبک ترس و بقا به حساب می‌آیند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا