1%
  • 0/10

ساخت بازی Resident Evil 9 رسما تایید شد

با کارگردانی کوشی ناکانیشی

ساخت بازی Resident Evil 9 رسما تایید شد ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

بعداز مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت شرکت کپکام در پیامی رسما ساخت بازی Resident Evil 9 به کارگردانی کوشی ناکانیشی را تایید کرد.

همان‌طور که شرکت کپکام اعلام کرده بود، ساعاتی پیش شوکیس این ناشر ژاپنی برگزار شد و در جریان آن، شاهد نمایش بازی‌های مختلفی بودیم. با این حال، یکی از مهم‌ترین خبرهای این مراسم، تایید رسمی ساخت بازی جدید رزیدنت اویل بود که حسابی هوادارها را هیجان‌زده کرده است.

در واقع، شرکت کپکام چند وقتی است که در سکوت خبری مشغول توسعه بازی رزیدنت اویل ۹ بود، اما خبر رسمی توسعه بازی در جریان این شوکیس اعلام شد. بر اساس اعلام این کمپانی، آقای کوشی ناکانیشی، کارگردان بازی Resident Evil 7 وظیفه کارگردانی این بازی را برعهده دارد.

کوشی ناکانیشی که پیش‌تر روی بازی رزیدنت اویل 5 نیز کار کرده، مدعی است که بازی بعدی رزیدنت اویل بسیار عظیم به نظر می‌رسد. با این حال، او خاطرنشان کرده که در حال حاضر نمی‌تواند جزئیات بیشتری از این بازی ارائه دهد و طبق معمول، بازیکن‌ها باید همچنان متتظر معرفی بازی بمانند.

کوشی ناکانیشی در این زمینه توضیح می‌دهد:

در حال ساخت بازی جدید رزیدنت اویل هستیم. در ابتدا بسیار سخت بود که بعد از نسخه هفتم، باید چه کاری انجام دهیم، اما به نظر می‌رسد که این بازی بسیار عظیم است. در حال حاضر نمی‌توانم جزئیات بیشتری از این بازی به اشتراک بگذارم. امیدوار هستم که برای بازی هیجان‌زده باشید.

بهتر است بدانید که بر اساس گمانه‌زنی‌ها، ظاهرا روند ساخت بازی Resident Evil 9 از سال ۲۰۱۸ میلادی کلید خورده است. در واقع، این بازی طولانی‌ترین چرخه توسعه در فرنچایز را داشته و مهم‌تر اینکه بیشترین بودجه را نیز در میان تمامی عناوین مجموعه به خود اختصاص داده است.

پیش‌تر شایعه شده بود که بازی رزیدنت اویل ۹ برای عرضه در اوایل سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده، اما بعدها گزارش دیگری مبنی بر تغییر برنامه‌ها و تاخیر خوردن داخلی بازی به گوش رسید. از طرفی، شایعه شده که بازی یک اثر جهان باز بوده که با استفاده از موتور RE Engine توسعه می‌یابد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments