شما هم صدای جیغ عجیب و غریب در بازی Resident Evil 7 را شنیده‌اید؟

صدایی که به یکی از اسرار رزیدنت اویل 7 تبدیل شده

شما هم صدای جیغ عجیب و غریب در بازی Resident Evil 7 را شنیده‌اید؟ امیرحسین ناصری ۱۶ ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی

در یکی از مراحل بازی Resident Evil 7 ظاهرا برخی از کاربران موفق شده‌اند تا صدای جیغ عجیب و غریبی را کشف کنند که شاید پیش‌تر در این عنوان نشنیده بودید! اما آیا این صدا جدید است؟ یا اینکه پیش‌تر نیز وجود داشته و کسی به آن دقت نکرده تا پیدا شود؟

چند سالی از عرضه بازی Resident Evil 7 می‌گذرد و قاعدتا دیگر خبر تازه‌ای درباره این عنوان نباید منتشر شود. به هر حال نسخه جدید از بازی‌های این سری یعنی Village نیز به تازگی عرضه شده و پرونده داستان زندگی ایتان وینترز (Ethan Winters) را به عجیب‌ترین شکل ممکن کامل کرده است، اما همچنان یک مورد بسیار مرموز در عنوان هفتم این مجموعه اکشن ترسناک باقی مانده که باید حل شود؛ آن هم صدای جیغ فوق‌العاده عجیب و ناشناخته‌ای است که در یکی از مراحل آن شنیده می‌شود!

در واقع وقتی که در بازی شما مشغول گشت و گذار در منزل بیکرها و در واقع در زیرزمین این خانه هستید، ناگهان صدای جیغ عجیبی که شبیه به داد زدن یک بچه است شنیده می‌شود. این صدا به تازگی توسط کاربران مختلف و یوتوبرهای معروف شنیده شده و در گذشته هنگام تجربه بازی در حالت عادی، شاید کسی هرگز به این مورد توجه نکرده بود. با این حال، وقتی که این صدا شنیده می‌شود شما هرگز در مکانی نیستید که صدای بچه خاصی در آن شنیده شود یا اصلا بچه‌ای در کار باشد! به همین دلیل است که برخی کاربران این مورد را یک صدای خاص صرفا برای القای حس ترس از طرف سازندگان می‌دانند که باعث می‌شود در همان لحظه به صورت ناخودآگاه در جای خود خشک شده و از جیغ کشیدن یک بچه بترسید.

از طرفی شاید هم اصلا این صدای جیغ یک بچه نیست و بیکرها در حال تکه تکه کردن افراد دیگری هستند که سر سفره کمی بی‌ادبی کرده یا از غذای دلچسب آن‌ها نخورده‌اند. در هر صورت، این ایستراگ (اگر بتوان آن را ایستراگ نامید) به طرز عجیبی مورد توجه کاربران بسیاری قرار گرفته که برخی از آن‌ها ادعا می‌کنند در گذشته هرگز چنین جیغی در این مرحله از بازی را نشنیده بودند! حال اگر چنین ادعایی کاملا درست در نظر گرفته شود، کمی دشوار به نظر می‌رسد که باور کنیم کپکام پس از گذشت مدت‌ها یک صدای جیغ را به بخش داستانی این عنوان اضافه کرده باشد. در مقابل نیز افراد بسیاری هستند که اظهار می‌کنند تا به حال این صدا را در گذشته هم شنیده بودند و این مورد جدیدی نیست.

با این وجود، یکی از افرادی که ویدیو مربوط به این صدا را در کانال یوتوب خود آپلود کرده، گفته است که چنین صدایی را شما هرگز فراموش نمی‌کنید! این حرف کاملا درست است، چراکه وقتی شما بازی را با هدست بازی می‌کنید و در محیطی بسیار بی سر و صدا هستید که تنها نفس زدن ایتان وینترز شنیده می‌شود، قاعدتا چنین صدای جیغ عجیب و ناگهانی را از دست نخواهید داد و تا مدت‌ها به عنوان تجربه‌ای که در بازی Resident Evil 7 داشته‌اید فراموش نخواهید کرد. با این حساب، واقعا بعید نیست که چنین افکت صدایی بعد از آخرین به روزرسانی به بازی اضافه شده باشد. به هر حال یکی از کاربران حتی اظهار کرده که این صدا به حدی عجیب بوده که او فکر می‌کرده جیغ از بیرون خانه آمده است!

اما نظر شما درباره این صدا چیست؟ آیا شما هم آن را در هنگام تجربه Resident Evil 7 شنیده بودید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا