کارکترهای غایب در بخش Merceneries رزیدنت اویل ۴

آیا آن‌ها رایگان به بازی اضافه می‌شوند؟

کارکترهای غایب در بخش Merceneries رزیدنت اویل ۴ نریمان هروی ۰ ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ اخبار بازی
بخش Merceneries رزیدنت اویل ۴

بخش Merceneries رزیدنت اویل ۴ بالاخره طی آپدیت چدید به این بازی اضافه شده ولی ۲ شخصیت مجبوب سری در این بخش غایب هستند.

کپکام اخیرا آپدیت جدیدی را برای بازی Resident Evil 4 عرضه کرد تا بخش Merceneries به نسخه ریمیک این بازی اضافه شود ولی ۲ کارکتر محبوب این سری یعنی آلبرت وسکر و ایدا وانگ در این بخش مفرح که در نسخه اصلی بازی نیز وجود داشت، حضور ندارند.

با این که نسخه ریمیک بازی رزیدنت اویل ۴ در ابتدا بدون بخش Merceneries عرضه شد، طرفداران نیاز به صبر زیادی برای عرضه آن نداشتند. کپکام روز گذشته یک آپدیت برای بازی رزیدنت اویل ۴ منتشر کرد تا مشکلات جزئی بازی رفع شوند و البته بخش Merceneris با ۴ کارکتر، به شکل رایگان در دسترس قرار گرفت. شما در این بخش باید با لیان اس کندی بازی کنید و رنک A را تصاحب کنید تا شخصیت لوئیز را آزاد کنید. همچنین با گرفتن رنک A با او، کارکتر کراوزر آزاد می‌شود و با رسیدن به رنک A با او، کارکتر هانک نیز قابل‌بازی می‌شود.

بخش Merceneries در نسخه اصلی به بازیکنان اجازه باز کردن کارکتر‌های آلبرت وسکر و ایدا وانگ را می‌داد و می‌توانستید از آنان در این بخش استفاده کنید، ولی این ۲ کارکتر در نسخه ریمیک قابل باز کردن نیستند. فعلا غیاب این ۲ کارکتر محبوب در این بخش مشخص نیست ولی احتمال دارد که کپکام در آینده این ۲ کارکتر را وارد این بخش کند.

اطلاعاتی که به وسیله داده‌کاوی به دست آمده‌اند، حاکی از این هستند که قرار است ایدا وانگ و آلبرت وسکر به عنوان کارکتر‌های قابل‌بازی به بخش Merceneries رزیدنت اویل ۴ اضافه شوند. البته که هنوز رایگان بودن و یا رایگان نبودن این کارکتر‌ها هنوز مشخص نشده است.

همین مسئله نیز در مورد بخش‌های Assignment Ada و Separate ways که در نسخه ریمیک وجود نداشتند نیز صادق است. احتمال دارد که حالت VR به نسخه PS5 بازی اضافه شود، ولی کپکام هنوز این موضوع را تائید نکرده است. نسخه ریمیک بازی Resident Evil 4 روی پلتفرم‌های پی‌سی، ایکس باکس سری اکس/اس، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

نظر شما در مورد بخش Merceneries رزیدنت اویل ۴ چیست؟ دوست دارید چه کارکتر‌های دیگری به این بخش اضافه شوند؟

4 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا