#مهسا_امینی

جزییات جدیدی از ریمیک بازی Resident Evil 4 لو رفت

ترکیبی از عناصر اول و سوم شخص

جزییات جدیدی از ریمیک بازی Resident Evil 4 لو رفت مریم خواجوی ۲ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
ریمیک بازی رزیدنت اویل 4

شایعات تولید ریمیک بازی رزیدنت اویل 4 مدتی است که بین کاربران دست به دست می‌شود. حال طی اطلاعاتی که یک کاربر در ردیت منتشر کرده است، اطلاعات جدیدی از این عنوان احتمالی لو رفته است که باعث امیدواری طرفداران این مجموعه شده است.

رزیدنت اویل 4 ساخته‌ی شینجی میکامی، یکی از بهترین نسخه‌های این مجموعه است که علاوه بر محبوبیت زیاد بین مخاطبان، بالاترین متا را در بین بازی‌های مجموعه‌ی رزیدنت اویل دارد. بازی، داستان لیان اس کندی که از یک پلیس تازه‌کار در نسخه‌ی دوم به یک مامور ویژه دولت آمریکا تبدیل شده است را روایت می‌کند که ماموریت نجات دختر رییس جمهور را دارد. 

طبق گفته‌های این کاربر، ریمیک بازی رزیدنت اویل 4 تا مدت معینی در انحصار PS5 قرار خواهد داشت و بعد روی سایر پلتفرم‌ها در دسترس خواهد بود. این لیکر در ادامه توضیح می‌دهد که این بازی ترکیبی بین عناصر اول و سوم شخص ارائه می‌دهد، دارای یک محیط نیمه جهان‌باز است و صداپیشگان ریمیک نسخه‌ی دوم صداپیشگی شخصیت‌های این نسخه را هم بر عهده دارند. این لیکر ادعا دارد که سازندگان طراحی دقیق‌تری از تاجر بازی و یکی از باس‌های سخت بازی یعنی Chainsaw Man انجام داه‌اند. همچنین به نظر می‌رسد که ریمیک رزیدنت اویل 4 ارتباط دقیقی با سایر نسخه‌های مجموعه حتی انیمه‌ی آينده‌ی رزیدنت اویل از نتفلیکس دارد.

دقت داشته باشید که تمامی این اطلاعات غیررسمی بوده و توسط کپکام تایید نشده‌اند. بنابراین احتمال اینکه همگی آن‌ها تنها در حد حدس و گمان باشند وجود دارد. در حال حاضر در مورد اصالت این اطلاعات بحث و جدل زیادی صورت گرفته است. یکی از لیکرهای شناخته‌شده‌ در واکنش به این شایعات، تعدادی از این موارد از جمله تغییر زاویه‌ی دوربین و انحصاریت این عنوان برای سونی را رد کرد و آن‌ها را غیرمنطقی و نادرست خواند.

حال که رزیدنت اویل Village منتشر شده و توانست نقدهای خوبی از جانب طرفداران دریافت و توجه مخاطبان را جلب کند، همه‌ی چشم‌ها به معرفی نسخه‌ی بعدی این فرنچایز از جانب کپکام است. از آن‌ جایی که رزیدنت اویل 4 تقریبا بزرگ‌ترین عنوان این مجموعه است، مطمئنا این شرکت برنامه‌های بزرگی برای آن دارد تا بتواند به ریشه‌های آن پایبند بماند. به هر حال به نظر نمی‌رسد که تا مدت زمان مشخصی خبری از این عنوان به طور رسمی منتشر شود اما مطمئنا اطلاعات غیررسمی بیش‌تری در آینده به بیرون درز پیدا خواهند کرد. 


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا