برد گیم بازی Resident Evil 3 به سایت کیک‌استارتر اضافه خواهد شد

کمپین آن به زودی آغاز می‌شود

برد گیم بازی Resident Evil 3 به سایت کیک‌استارتر اضافه خواهد شد نیکان صبوری ۰ ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
برد گیم بازی Resident Evil 3 کیک‌استارتر

شرکت Steamforged Games به تازگی برد گیم بازی Resident Evil 3 را معرفی کرد و آن را در کیک‌استارتر قرار داد.

به نظر می‌رسد که در طول چند سال اخیر، کسانی که به بازی‌های رومیزی علاقه دارند به این نتیجه رسیده‌اند که بازی‌های ویدیویی می‌توانند منبع الهام خوبی برای برخی از برد گیم‌ها باشد. همانطور که شاهد هستید، بسیاری از عناوین بسیار محبوب مانند Darksouls ،Bloodborne و Devil May Cry عناوین رومیزی آن‌ها معرفی شده است. حال Steamforged Games برای دومین بار، برد گیمی از سری Resident Evil تولید می‌کند.

شرکت برد گیم سازی Steamforged Games که چند سال گذشته بازی رومیزی Resident Evil 2 را تولید کرده بود، به تازگی در سایت خود، از برد گیم Resident Evil 3 رونمایی کرده‌اند. این اثر هنوز در سایت کیک‌استارتر قرار دارد ولی همچنان صفحه‌ و کمپین آن آغاز نشده اما سایت رسمی این استودیوی برد گیم سازی، تصاویر و اطلاعاتی از بازی منتشر کرده است.

مانند نسخه‌ی قبلی، برد گیم Resident Evil 3 هم درون مایه‌ی سبک بقا را دارد. اما نکته‌ی قابل توجه اینجاست که سازندگان قصد دارند که حدود ۱۹ ساعت بخش داستانی به آن اضافه کنند. طبق عکس‌ها و اطلاعات منتشر شده، بازیکن می‌تواند شخصیت‌های معروف این قسمت یعنی Jill Valentine و Carlos Oliviera را تحت کنترل داشته باشد. Steamforged Games در معرفی بازی نوشت:

بازیکن باید با دقت منابع خود را مدیریت کند و تصمیم‌های هوشمندانه و عاقلانه‌ای بگیرد. همچنین باید مراقب دسته کارت‌های تنش زا (Tension) هم باشد. دسته کارت‌های Tension مکانیکی بود که ما در برد گیم Resident Evil 2 آن را معرفی کردیم که در آن بازیکنان را همراه با غافلگیری، تهدید‌های خطرناکی برای آن‌ها به حساب می‌آمد.

اولین فاز کمپین کیک‌استارتر این عنوان شروع شده که باید نزدیک ۲۵۰۰ نفر دنبال کننده به دست بیاورد. این رقم پر شده و اکنون باید تا تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰ میلادی) صبر کنیم تا فاز اصلی کمپین آن آغاز شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا