#مهسا_امینی

تهیه‌کننده‌ی ریمیک Resident Evil 3 از دلایل حذف برخی موارد نسخه‌ی اصلی می‌گوید

اضافه شدن موارد جدید، به قیمت حذف موارد قدیمی

تهیه‌کننده‌ی ریمیک Resident Evil 3

تهیه‌کننده‌ی ریمیک عنوان Resident Evil 3 در صحبت‌های جدید خود، از دلایل حذف برخی موارد و مکانیک‌های نسخه‌ی اصلی سخن گفت.

تا انتشار عنوان Resident Evil 3 Remake حدود یک ماه زمان باقی مانده است و در این مدت، شرکت کپکام سعی دارد تا با ارائه‌ی اطلاعات و جزئیات جدید، مخاطبان را برای تجربه‌ی بازی آماده کند. یکی از مواردی که برای مخاطبان و به‌خصوص طرفداران این بازی به چشم می‌آید، تفاوت‌های ریمیک با نسخه‌ی اصلی است. برای مثال مکانیک انتخاب که در نسخه‌ی اصلی وجود داشت و به چند پایان مختلف منتهی می‌شد، در این‌جا وجود ندارد.

تهیه‌کننده‌ی ریمیک Resident Evil 3 آقای «پیتر فابیانو» در صحبت‌های جدید خود به حذف این مکانیک اشاره کرد و درباره‌ی آن توضیحاتی را ارائه داد. به گفته‌ی فابیانو، کپکام هنگام ساخت نسخه‌ی اصلی زمان زیادی در اختیار نداشت و می‌خواست با یک ترفند سریع، ارزش تکرار بازی را بالا ببرد. این محدودیت برای ساخت ریمیک وجود ندارد و در نتیجه تیم سازنده ترجیح داده است تا یک داستان واحد و استوار را روایت کند.

انتخاب‌ها چیزی بود که در نسخه‌ی اصلی RE3 قرار داشت. می‌دانید، آن‌ها زمان زیادی برای توسعه نداشتند و چالش‌هایی بود که باید با آن‌ها روبرو می‌شدند. بنابراین یکی از راه‌حل‌هایی که به دست آمد تا به بازی ارزش تکرار دهد، اضافه کردن انتخاب‌ها بود.

تغییرات جدید و حذف برخی موارد چیزی بود که در ریمیک قسمت دوم هم دیدیم، اما در آن‌جا نتیجه‌ کاملا مثبت بود. کپکام در سال‌های اخیر نشان داده است که با آگاهی دست به تغییرات در ساختار بازی‌های خود می‌زند و از این بابت نباید خیلی نگران باشیم.

عنوان Resident Evil 3 Remake در تاریخ ۱۶ فروردین ۹۹ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا