#مهسا_امینی

حجم بازی Resident Evil 3 بیش از ۴۰ گیگ خواهد بود

وجود بخش چند نفره باعث افزایش حجم این بازی شده است

حجم بازی Resident Evil 3

حجم دو بازی Resident Evil 3 و Resident Evil Resistance مشخص شده که مجموع آن‌ها دو برابر قسمت قبلی بازی است.

چند ماهی از معرفی بازی Resident Evil 3 در آخرین برنامه‌ی نمایشی سال ۲۰۱۹ سونی یعنی State of Play می‌گذرد و بسیاری از طرفداران مجموعه‌ی رزیدنت ایول به شدت منتظر این بازی هستند. Resident Evil 3 نام یک اثر ترسناک از سوی کمپانی کپکام است و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوانی به همین اسم به‌حساب می‌آید. پیش از این کپکام نسخه‌ی دوم رزیدنت ایول را بازسازی کرد که توانست نظرات مثبتی هم از سوی منتقدین و هم از طرف طرفداران دریافت کند.

حال سوال اینجاست که بازی Resident Evil 3 چقدر فضا از سیستم را اشغال می‌کند. با توجه به اطالاعات گذاشته شده در فروشگاه مایکروسافت حجم این بازی همراه با نسخه‌ی آنلاین آن یعنی Resident Evil Resistance به ۴۳.۰۱ گیگ برای ایکس‌باکس خواهد رسید. بخش تک نفره این بازی ۲۱.۹۳ گیگ خواهد بود که با مقایسه با نسخه‌ پیشین کمی کمتر است؛ بازی Resident Evil 2 Remake حجمی حدود ۲۲.۰۴ گیگ داشت این در حالی است که این اثر فاقد هر گونه بخش اضافه مانند بخش چند نفره می‌شد. از طرفی Resident Evil Resistance هم حجمی به اندازه‌ی ۲۰.۴۷ گیگ دارد.

داستان بازی Resident Evil 3 موازی با نسخه‌ی دوم آن جریان دارد ولی در نقطه‌ی دیگر از شهر راکون‌سیتی روایت می‌شود. بازیکن در این بازی در نقش جیل ولنتاین قرار می‌گیرد. جیل به دنیال راه فرار از شهر ویران شده‌ی راکون‌سیتی است که در این راه با اسراری از شرکت آمبرلا با خبر می‌شود و از طرف دیگر، موجود ترسناک و غول‌پیکری به نام Nemesis در طول بازی به دنبال کشتن او خواهد بود.

بازی Resident Evil 3 در تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۹ (۳ آوریل ۲۰۲۰) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویندوز منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا