برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

خبری از ریمیک Resident Evil 5 نیست

حتی ریمیک رزیدنت اویل ۱

خبری از ریمیک Resident Evil 5 نیست ۰ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ریمیک Resident Evil 5

بر اساس گزارش‌های اخیر، به نظر می‌رسد که کپکام در حال ساخت ریمیک بازی Resident Evil 1 و Resident Evil 5 نیست.

اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که چند وقتی است گزارش‌هایی در رابطه با ساخت ریمیک بازی رزیدنت اویل ۱ و رزیدنت اویل ۵ مطرح شده است؛ ادعاهایی که با توجه به موفقیت نسخه بازسازی شده عناوین قدیمی این سری، تا حدودی منطقی به نظر می‌رسند.

با این حال، آقای داسک گولم، افشاگر معروف صنعت بازی‌ها، به تازگی آب پاکی روی دستان هوادارهای پرپاقرص فرنچایز ریخت و در پیامی گزارش‌های قبلی را به کلی رد کرد. این اینسایدر مدعی است که کپکام در حال حاضر روی ساخت ریمیک Resident Evil 1 مشغول به کار نیست و این شایعه‌ها به هیچ عنوان صحت ندارند.

از طرفی، او خاطرنشان کرده که توسعه ریمیک Resident Evil 5 نیز به طور فعال و جدی در دستور کار قرار ندارد. بر این اساس، ظاهرا نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه این دو بازی باشید. با این حال، داسک گولم معتقد است که کپکام در حال بازسازی دو بازی Resident Evil 0 و Resident Evil Code Veronica است.

در ادامه، این اینسایدر اعلام کرده که روند ساخت بازی رزیدنت اویل ۹ طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرفته و این عنوان به طور داخلی تاخیر خورده است. بر این اساس، در حالی که قرار بود بازی در تابستان پیش‌رو (احتمالا در مراسم سامر گیم فست) معرفی شود، اما رونمایی از آن به بعدها موکول شده است.

همچنین، شایعه شده که دیگر نباید منتظر عرضه بازی در اوایل سال ۲۰۲۵ میلادی باشید و احتمالا انتشار آن نیز تا اواخر سال ۲۰۲۵ و حتی سال ۲۰۲۶ میلادی عقب افتاده است. دقت داشته باشید که هیچ یک از ادعاهای فوق توسط شرکت کپکام تایید نشده و این اظهارات تا اطلاع ثانوی در حد یک شایعه به شمار می‌روند.




نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments