برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فیلم Deadpool & Wolverine از ارتباط کاساندرا نوا و پانیشر پرده برمی‌دارد

ارتباطی غیرمنتظره

فیلم Deadpool & Wolverine از ارتباط کاساندرا نوا و پانیشر پرده برمی‌دارد ۴ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
کاساندرا نوا و پانیشر

یکی از افشاگران مشهور سینما و تلویزیون مدعی شده کاساندرا نوا و پانیشر در فیلم Deadpool & Wolverine به یکدیگر مرتبط خواهند بود.

همکاری ددپول و ولورین برای مقابله با دشمنی مشترک تنها عاملی نیست که Deadpool & Wolverine را در لیست انتظار بسیاری از سینماروها قرار داده است. مارول قصد دارد به واسطه فیلم مزبور به سراغ یونیورس اقتباس‌های قدیمی کمیک بوک‌های خود رفته و سرانجامشان را به تصویر بکشد. در حال حاضر تجدید دیدار با برخی از شخصیت‌های مجموعه مردان ایکس (X-Men) رسمی شده است.

تهدید بزرگی که ددپول و ولورین در فیلم Deadpool & Wolverine مقابلش قرار می‌گیرند، کاساندرا نوا (Cassandra Nova) است که از جهاتی می‌توان خواهر دوقلوی چارلز اگزاویر دانست. او از قدرت‌هایی مشابه با پروفسور ایکس برخوردار بوده و بنا به دلایلی به دنبال نابودی مولتی ورس است. در ضمن، به نظر می‌رسد او با یکی از ضدقهرمان‌های محبوب مارول مرتبط خواهد بود.

MyTimeToShineH یکی از افشاگرهای مشهور حوزه سینما و تلویزیون به شمار می‌رود. او اخیراً مدعی شده فیلم Deadpool & Wolverine از ارتباط کاساندرا نوا و پانیشر پرده خواهد برداشت. به بیان دقیقتر، در طول داستان از پانیشر بعنوان یکی از افرادی یاد می‌شود که علیه نوا سرپیچی کرد و دستوراتش را نادیده گرفت.

کاساندرا نوا و پانیشر

چهار بازیگر طی دهه‌های بعنوان پانیشر جلوی دوربین رفتند: دولف لاندگرن (Dolph Lundgren)، ری استیونسون (Ray Stevenson)، توماس جین (Thomas Jane) و جان برنثال (Jon Bernthal). در نگاه اول، حدس زدن اینکه کاساندرا با کدام یکی از نسخه‌های فرانک کسل همکاری داشته، سخت بنظر می‌رسد اما یکی از تریلرهای Deadpool & Wolverine نکته‌ای مهم را در خود جای داده است.

کوین نش (Kevin Nash) یک ورزشکار و بازیگر آمریکایی بوده و شخصیتی ملقب به روسی (The Russian) را در فیلم The Punisher 2004 به تصویر کشید. از آنجایی که نش در یکی از تریلرهای Deadpool & Wolverine حضور دارد، می‌توان گفت کاساندرا نوا با نسخه توماس جین پانیشر همکاری کرده بود. اینکه همکاری به چه دلیل به انتها رسید، در حال حاضر مشخص نیست.

فیلم Deadpool & Wolverine در روزهای آغازین مرداد ماه روی پرده نقره‌ای خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments