آیا انتشار Red Dead Redemption: The Outlaws Collection صحت دارد؟

چندان امیدوار نباشید

انتشار Red Dead Redemption: The Outlaws Collection

اگر ادعاهای مطرح شده از سوی ویراستار Kotaku صحت داشته باشند، انتشار Red Dead Redemption: The Outlaws Collection چیزی جز یک شایعه نیست.

از زمان انتشار Red Dead Redemption 2 در اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی، بسیاری از علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی منتظر عرضه‌ی Red Dead Redemption برای پلتفرم‌های نسل هشتمی بوده‌اند؛ زیرا RDR 2 حکم یک پیش درآمد را برای RDR را دارد. از آن‌جایی هم که دوم نسخه‌ی رد دد تنها برای کنسول‌های پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 در دسترس قرار گرفته، بسیاری از کاربران موفق نشده‌اند سرانجام ماجراجویی‌های جان مارستون را ببینند. البته طی چند سال گذشته شایعه‌های زیادی پیرامون ریمستر Red Dead Redemption روی خروجی وب سایت‌های مختلف قرار گرفت؛ شایعه‌هایی که هیچ کدام تاکنون صحت نداشته‌اند.

چندی پیش یکی از کاربران متوجه‌ی Red Dead Redemption: The Outlaws Collection در لیست محصولات فروشگاه آمازون شد و دو تصویر از آن تهیه کرد. این بازی در واقع یک مجموعه بوده و نسخه‌ی بازسازی Red Dead Redemption و نسخه‌ی بهبودیافته‌ی Red Dead Redemption 2 را شامل می‌شود. صفحه‌ی مربوطه همچنین ۱۱ دی (مصادف با ۳۱ دسامبر) را به عنوان زمان عرضه نشان می‌دهد. با در نظر گرفتن این موارد، بسیاری از علاقه‌مندان به مجموعه‌ی رد دد امیدوار بوده‌اند محصول مورد نظر در جریان The Game Awards 2020 حاضر شده و برای نخستین بار به نمایش گذاشته شود اما ظاهرا بخت با آن‌ها یار نیست؛ زیرا گروهی از فعالان حوزه‌ی ویدیو گیم اعتقاد دارند این محصول جعلی بوده و راکستار گیمز قصد عرضه‌ی چنین چیزی را ندارد.

زک ویزن (Zack Zwiezen) نویسنده و ویراستار Kotaku با انتشار یک رشته توییت، به بررسی شایعه‌ی انتشار Red Dead Redemption: The Outlaws Collection پرداخته است. او با نگاهی دقیق به کاور The Outlaws Collection مطمئن شده چنین محصولی وجود خارجی ندارد. ویزن در رشته توییت خود توضیح داد کاربری که تصاویر را ساخته احتمالا عبارت‌های Arthur Morgan و John Marston را در گوگل جستجو و سپس تصاویری با فرمت PNG را دانلود کرده است. نهایتا آن‌ها را با چند پوستر رسمی ترکیب کرده و محصول نهایی را در قالب بسته‌های دیسک پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس‌های نسل نهمی قرار داده است. او برای اثبات ادعاها خود به شباهت‌هایی اشاره کرده که میان باکس آرت The Outlaws Collection و پوسترهای Red Dead Redemption 2 وجود دارد.

با توجه به شواهدی که زک ویزن نشان داده، با قطعیت می‌توان گفت دو اسکرین شاتی که در فروم Reddit منتشر شده‌اند جعلی بوده و هرگز عنوانی به نام Red Dead Redemption: The Outlaws Collection در لیست محصولات آمازون قرار نداشته است. با این حال، نمی‌توان احتمال عرضه‌ی Red Dead Redemption را برای پلتفرم‌های جدید رد کرد. به هر حال، راکستار گیمز همان شرکتی است که GTA V و Red Dead Redemption 2 را نهایتا برای دارندگان رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا