کریتوس واقعی را در یک ویدیو جالب تماشا کنید!

ماجرای واقعی کریتوس و بوی

ویدیویی که در فضای مجازی منتشر شده نشان می‌دهد که اگر زیاد God of War بازی کنید، ممکن است روزی به کریتوس واقعی (Kratos) تبدیل شوید!

امروزه بازی‌های ویدیویی به دو بخش کلی تقسیم می‌شوند؛ بازی‌هایی که داستان‌محور هستند و عناوینی که در آن‌ها اهمیت چندانی به روایت کلی داده نمی‌شود و بیشتر رقابت آنلاین یا به صورت Arcade مد نظر است. با این حساب می‌توان گفت که عناوین آنلاین و رقابتی بیشتر برای یک مسابقه نفس‌گیر با سایر بازیکنان سرویس‌دهی می‌کنند و از طرفی عناوین داستانی درست مثل یک فیلم یا کتاب، روایتی جذاب را برای بازیکن به همراه خواهند داشت.

در واقع بازی‌های داستان‌محور از این نظر حتی می‌توانند یک دست برتر روی فیلم و سریال یا حتی کتاب داشته باشند! طوری که شما در کتاب و فیلم کنترلی روی شخصیت اصلی ندارید،‌ اما در اینجا می‌توانید کاراکتر اصلی را هدایت کنید و جالب‌تر اینکه داستان را از دید او دنبال خواهید کرد. با این وجود جالب است بدانید که تجربه دیدن یک فیلم یا یک بازی داستانی هیجان‌انگیز، ممکن است باعث شود تا خصوصیات شخصیتی یکی از کاراکترها را شبیه یا برای خود بخواهید؛ برای مثال تجربه عنوانی مثل God of War شاید شما را به یک کریتوس واقعی تبدیل کند! درست مثل همین ویدیویی که در بالا می‌توانید مشاهده کنید.

بازی God of War در سال ۲۰۱۸ برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه شده بود و توانست در همان سال جایزه بهترین عنوان را هم برنده شود. با این وجود تغییراتی که در شخصیت کریتوس به وجود آمده بود واقعا توانست توجه طرفداران را به خود جلب کند؛ کاراکتری که روزی خدایان یونان را یکی پس از دیگری از دم تیغ می‌گذراند و حال در این عنوان سعی می‌کند تا از پسر خود آترئوس (Atreus) دفاع کند.

با این وجود اتفاقات این بازی حتی چند سال پس از عرضه هم هنوز سوژه ساخت میم و ویدیوهای خلاقانه و بامزه بسیاری هستند که نمونه آن در این مطلب پیدا می‌شود؛ بوی!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا