1%
  • 0/10

ستاره سریال Reacher سرانجام دلیل از دست دادن نقش ثور را فاش کرد

وقتی خودت به بختت لگد می‌زنی!

ستاره سریال Reacher سرانجام دلیل از دست دادن نقش ثور را فاش کرد ۰ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ستاره سریال Reacher

آلن ریچسون، ستاره سریال Reacher یکی از گزینه‌های اصلی مارول برای ثور بود اما این نقش در انتها به کریس همسورث رسید.

ثور، یکی از مهمترین شخصیت‌های فرنچایز Marvel Cinematic Universe بوده و بزرگنمایی نیست اگر بگوییم کریس همسورث (Chris Hemsworth) بواسطه آن توانست به موفقیت و محبوبیت امروزش برسد. در ضمن، بازیگر استرالیایی تنها گزینه مارول برای ثور نبود و هنرپیشه‌های دیگری از جمله جاش هارتنت (Josh Hartnett)، چارلی هونام (Charlie Hunnam) و جوئل کینامان (Joel Kinnaman) هم در نظر گرفته شده بودند.

یکی دیگر از گزینه‌های مارول برای نقش ثور، آلن ریچسون (Alan Ritchson) بود. او چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه Men’s Health انجام داد و در بخشی از آن فاش کرد به یک قدمی نقش ثور رسیده بود. ستاره سریال Reacher درباره دلیل از دست دادن نقشش گفت:

تست بازیگری را جدی نگرفتم. پیش خودم فکر می‌کردم: «اگر از لحاظ ظاهری شبیه شخصیت ثور باشم، آن‌ها نقش را به من می‌دهند. هیچ کس به بازیگری اهمیتی نمی‌دهد.»

طبق توضیحات رسانه Men’s Health، دست اندرکاران فیلم Thor مدتی پس از تست بازیگری با تیم آلن ریچسون تماس گرفتند و گفتند او نقش ثور را در چنگش داشت اما در تست بازیگری نشان نداد که از پسش برمی‌آید. به همین دلیل، فرد دیگری انتخاب شد.

شانس برای آلن رچسون دو بار در خانه را می‌زند!

همانطور که زندگی کریس همسورث را متحول کرد، نقش ثور می‌توانست ورق را برای آلن ریچسون برگرداند. هر چند، او حدوداً یک دهه بعد به سریال Reacher پیوست و بواسطه نقش آفرینی عالی در آن توانست محبوبیت زیادی را برای خود دست و پا کند. فصل دوم اثر مزبور اخیراً به انتها رسیده و طرفداران حالا منتظر قسمت‌های جدید هستند.

در حال حاضر مشخص نیست سریال Reacher چه زمانی با قسمت‌های جدید به سرویس استریم آمازون پرایم بازمی‌گردد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments