#مهسا_امینی

به گفته‌ی Ray Fisher امکان بازگشت Cyborg به فیلم The Flash همچنان وجود دارد

یک عذر‌خواهی کافی است

به گفته‌ی Ray Fisher امکان بازگشت Cyborg به فیلم The Flash همچنان وجود دارد مریم خواجوی ۰ ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
بازگشت Cyborg به فیلم The Flash

همین چند وقت پیش بود که شخصیت Cyborg و بازیگر آن Ray Fisher از فیلم The Flash کنار گذاشته شدند. حال فیشر در یک مصاحبه اعلام کرد که در صورت تمایل شرکت Warner Bros، او هنوز می‌تواند در نقش Cyborg در فیلم فلش به ایفای نقش بپردازد.

در جشنواره‌ی Justice Con که برای جلوگیری از خودکشی پول جمع می‌کند، فیشر اعلام کرد که تنها چیزی که برای بازگشت Cyborg به فیلم The Flash لازم است، قبول مسئولیت اشتباهات استودیوی برادران وارنر و یک معذرت‌خواهی از اوست.

اگر نمی‌دانید ماجرا از چه قرار است، باید بدانید که در ماه‌های اخیر این بازیگر جدال زیادی با شرکت Warner Bros و DC Films داشته است و به صورت عمومی از رفتار غیرحرفه‌ای قبل از فیلمبرداری Justice League صحبت کرد و مستقیما کارگردان فیلم Joss Whedon و تهیه‌کنندگان Jon Berg و Geoff Johns را هدف قرار دارد و بعد از آن رییس فیلم‌های دی‌سی، Walter Hamad را متهم کرد که به این افراد اجازه چنین رفتاری را داده است. همه‌ی این اتفاقات زمانی رخ داد که فیشر در حال مذاکره برای بازگشت به فیلم The Flash بود.

در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره‌ی چشم‌انداز شخصیت Cyborg، بازیگر DC توضیح داد که او سعی می‌کند که بدون هیچ‌گونه انتظاری در این کسب و کار مسیر خود را طی کند. این حرف به خصوص پس از ماجرایی که این بازیگر با Warner Bros و جاس ویدن داشته است قابل درک است. با توجه به درخواست طرفداران برای دیدن محتواهای بیشتر از دنیای اسنایدر، حضور بیشتر شخصیت Cyborg می‌تواند خواسته‌ی آن‌ها را برآورده کند.

من واقعا انتظار هیچ‌چیزی را ندارم؛ مخصوصا سرو‌کله زدن با شرکت‌های بزرگ. آن‌ها اکثر مواقع راهی برای سرپیچی از انتظارات شما پیدا می‌کنند. اما اگر راهی برای شروع دوباره داشته باشیم، به کمک تصدیق و عذرخواهی امکان‌پذیر است و پس از آن باید دید که به چه تفاهمی می‌توانیم برسیم. اما نمی‌دانم چرا معذرت‌خواهی برای مردم همواره نشان‌دهنده‌ی ضعف بوده است.

عذرخواهی در واقع نشان می‌دهد که من متوجه شده‌ام که اوضاع چگونه است و مایلم در مورد آن حرف بزنم. اما همان‌طور که گفتم من انتظار زیادی در مورد این موضوع ندارم. مخصوصا وقتی که مردم تلاش زیادی می‌کنند تا دست به این عمل نزنند. پس من فقط تلاش می‌کنم که راه خودم را بروم و در این مسیر مسئولیت همه‌ی اعمالم را قبول می‌کنم.

فیلم The Flash با بازی اِزرا میلر، در تاریخ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ (۴ نوامبر ۲۰۲۲) منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا