#مهسا_امینی

اولین ویدیو فیلم The Flash منتشر شد؛ دو فلش متفاوت در داستان حضور دارند!

این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

استودیو وارنر در جریان رویداد DC FanDome 2021 که شب گذشته به صورت دیجیتالی برگزار شد، اولین ویدیو فیلم The Flash را پخش کرد.

وارنر و دی‌سی فیلمز نسخه جدید فلش را در Batman V Superman: Dawn of Justice معرفی کردند تا شرایط برای ساخت اقتباس سینمایی او مهیا شود. این اثر قرار بود در سال ۲۰۱۸ روی پرده نقره‌ای بیاید اما تغییر در برنامه‌ریزی‌های DC Extended Universe باعث شد اکرانش به تعویق بیافتد. البته فراز و نشیب‌ها به همین جا خلاصه نمی‌شود. در ادامه کارگردانان و نویسندگان مختلفی به پروژه اضافه شده و پس از مدتی آن را ترک کردند تا نهایتا اندی موسکیتی (Andy Muschiett) و کریستینا هادسون (Christina Hodson) کارگردانی و نویسندگی را بر عهده بگیرند. در ضمن، این اثر با الهام از کمیک Flashpoint ساخته شده و شامل سفر در زمان می‌شود.

بری آلن طی اتفاقاتی به گذشته سفر می‌کند تا جان مادرش را نجات دهد. همین اقدام به ظاهر ساده تاثیرات غیرقابل‌انکاری روی جهان‌های موازی گذاشته و باعث می‌شود فلش با دو نسخه متفاوت از بتمن ملاقات کند: نسخه اول، بن افلک (Ben Afleck) و نسخه دوم هم مایکل کیتون (Michael Keaton) است. کیتون آخرین بار چند دهه پیش لباس شوالیه تاریکی را به تن کرده بود. در ضمن، نسخه لایو اکشن سوپرگرل در جریان The Flash معرفی می‌شود.

وارنر در جریان رویداد DC FanDome 2021 اولین ویدیو فیلم The Flash را پخش کرد. ویدیو در همان ثانیه‌های ابتدایی غافل‌گیرکننده ظاهر شده و دو نسخه مختلف از بری آلن را به نمایش می‌گذازد که مقابل یک عمارت متروکه از تاکسی پیاده می‌شوند. در ادامه شاهد سفر بری به گذشته و برقراری تعامل با مادرش را شاهد هستیم؛ اتفاقی که همه چیز را تغییر می‌دهد. پس از این هم نسخه مایکل کیتون بتمن را می‌بینیم. البته او پشت به دوربین ایستاده و چیز چندانی قابل‌مشاهده نیست. در ضمن، قبل از اینکه ویدیو پخش شود، ازرا میلر (Ezra Miller) جلوی دوربین آمد و گفت در حال حاضر نمی‌توانند تیزر یا تریلری از اثر را به نمایش می‌گذارند؛ زیرا همچنان در حال ساخت و متریال کافی برای این کار را ندارند.

اولین ویدیو فیلم The Flash بسیار کوتاه است اما همچنان نکات بسیار مهمی را شامل می‌شود. عمارتی که نسخه‌های مختلف بری آلن مقابلش پیاده می‌شوند، قطع به یقین به خاندان وین تعلق دارد. دیگر نکته مهم این صحنه، پیاده شدن نسخه دوم فلش از سمت چپ است که نشان می‌دهد اون وظیفه رانندگی را بر عهده داشت. به بیان دیگر، به نظر می‌رسد بری آلن در جهانی که نسخه مایکل کیتون بتمن زندگی می‌کند، یک تاکسی راننده ساده باشد؛ گمانه‌زنی‌ای که منطقی به نظر می‌رسد. در صورتی که دقت کرده باشید، نسخه دوم فلش در انتهای ویدیو لباس مخصوصی را به تن دارد که در واقع لباس قدیمی بتمن بوده و رنگ‌های قرمز و زرد به آن زده شده است.

ویدیویی که وارنر به نمایش گذاشت، یک نکته مهم دیگر را هم در خود جای یداده است: انگشتر فلش. این انگشتر یکی از آیتم‌های مهم بری آلن در کمیک‌ها بوده و به او اجازه می‌دهد لباس‌هایش را به سرعت عوض کرده و برای اتفاقی که در حال رخ دادن است، آماده شود. در ضمن، در ثانیه‌های پایانی شاهد مواجهه نسخه دوم فلش با بتموبیل هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا