Rainbow Six Quarantine و Gods and Monsters طبق برنامه عرضه می‌شوند

اگر همه چیز خوب پیش برود

Rainbow Six Quarantine و Gods and Monsters طبق برنامه عرضه می‌شوند مهسا سپاهی ۰ ۰۲ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
رینبو سیکس قرنطینه

یوبی‌سافت می‌گوید دو بازی Rainbow Six Quarantine و Gods & Monsters قرار است طبق اعلام قبلی این شرکت، در ماه مارس عرضه شوند.

پس از آن‌که یوبی‌سافت تاریخ انتشار دو بازی مورد انتظار خود را به زمان دیگری موکول کرد، عده‌ای زیادی نگران تاخیر مجدد در عرضه‌ی این دو عنوان شدند. به‌تازگی یوبی‌سافت اعلام کرده دو بازی مورد انتظار Rainbow Six Quarantine و Gods & Monsters طبق اعلام قبلی توسعه‌دهندگان، در ماه مارس سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه می‌شود. البته، این شرکت بازی‌سازی گفته اگر توسعه‌دهندگان مجبور شوند، احتمال تاخیر دوباره وجود خواهد داشت.

بازی اکشن ماجراجویی Gods & Monsters دنیای یونان باستان را به تصویر می‌کشد. درحالی که هیولاهای مختلف در این سرزمین پرسه می‌زنند، الهه‌های المپوس در حال حکمرانی هستند. این عنوان متفاوت توسط یوبی‌سافت توسعه یافته و یکی از ۵ بازی AAA این شرکت شمرده می‌شود. این اثر اکشن ماجراجویی قرار است برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا عرضه شود.

عنوان دیگری که در ماه مارس سال ۲۰۲۱ توسط استودیوی یوبی‌سافت عرضه می‌شود، Rainbow Six Quarantine نام دارد. در حالی که Rainbow Six Siege همچنان یک بازی چندنفره‌ی موفق به حساب می‌آید، توسعه‌دهندگان روند ساخت نسخه‌ی جدید را آغاز کرده و امید دارند که بتوانند موفقیت‌های گذشته را تکرار کند. داستان این بازی در آینده جریان داشته و تقابل انسان‌ها و بیگانگانی انگل مانند را نشان می‌دهد. برخلاف نسخه‌ی Siege، به نظر می‌رسد که این نسخه حالت داستانی داشته باشد. Rainbow Six Quarantine هم یکی از ۵ بازی AAA یوبی‌سافت شمرده می‌شود و قرار است برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شود.

لازم به ذکر است که قسمت بعدی رویداد Ubisoft Forward در ماه سپتامبر برگزار می‌شود و در این ایونت شاهد انتشار اطلاعات تازه‌ای از بازی‌های شرکت یوبی‌سافت خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا