به‌روزرسانی جدید PUBG قابلیت کراس-پلی بازی را بهبود می‌دهد

حالا دارندگان دو کنسول می‌توانند با یک‌دیگر متحد شوند

به‌روزرسانی جدید PUBG قابلیت کراس-پلی بازی را بهبود می‌دهد نیکان صبوری ۰ ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
کراس-پلی بازی PUBG

به‌روزرسانی جدید بازی PUBG با بهبود قابلیت کراس-پلی این امکان را به دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان می‌دهد تا با هم متحد شوند.

توسعه‌دهندگان عنوان PUBG برای این که تعداد بازیکنان خود را حفظ کنند یا آن‌ها را افزایش دهند، مدام در حال انتشار به‌روز‌رسانی‌های تازه هستند. این به‌روزرسانی‌ها شدیدا برای حیات یک بازی آنلاین ضروری است و از یکنواخت شدن ریتم آن جلوگیری می‌کند و گاهی اوقات هم امکانات بیشتری به بازیکنان ارائه می‌دهد.

چند روز پیش به‌روزرسانی نسخه‌ی ۶.۲ بازی محبوب PlayerUnknown’s Battlegrounds روی سرور‌های این بازی آنلاین شد که مشکلات بسیار زیادی را حل کرد. از مهمترین این موارد می‌توان به حل مشکل کراس-پلی بازی بین کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ اشاره کرد. اگر به یاد داشته باشید، اکتبر سال ۲۰۱۸ میلادی بود که قابلیت کراس-پلی بین دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به بازی PUBG اضافه شد. ولی در همان زمان توسعه‌دهندگان اعلام کردند که آن‌ها نمی‌توانند با یک‌دیگر هم گروهی شوند. حالا و به لطف به‌روزرسانی جدید این مشکل برطرف شده است.

مثل بازی‌هایی مانند Call of Duty: Modern Warfare که از قابلیت کراس-پلی پشتیبانی می‌کنند، از این به بعد هر بازیکن دو لیست خواهد داشت. یکی از آن‌ها برای کسانی است که کنسول مشابه دارند و دیگری برای بازیکنانی که با کنسول متفاوت بازی می‌کنند.

از دیگر موارد مهم به‌روزرسانی جدید ۶.۲ می‌توان به اضافه شدن حالت Team Deathmatch اشاره کرد. در این حالت، بازیکنان در قالب دو تیم هشت نفره با هم به رقابت می‌پردازند. حالت جدید محدودیت‌هایی را هم به همراه دارد، مثلا این‌که تنها به صورت اول شخص اجرا می‌شود. بازیکنان در Team Deathmatch می‌توانند از بین هشت ترکیب مختلف برای اسلحه، یکی را انتخاب کنند. هر مسابقه ده دقیقه طول می‌کشد و تیمی که بتواند سریع‌تر از دیگری ۵۰ نفر را از پای در بیاورد برنده خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا