برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

Assassin’s Creed در بازی پابجی حضور پیدا می‌کند

اسکین‌های جدید در راه‌اند

Assassin’s Creed در بازی پابجی حضور پیدا می‌کند ۰ ۰۸ مرداد ۱۴۰۱ بازی | گیم کپی لینک
Assassin’s Creed در بازی پابجی

کرافتون (Krafton) یکی از سازندگان بازی پابجی به تازگی اعلام کرده که قرار است با شرکت توسعه دهنده‌ی بازی یوبی سافت (Ubisoft) مشارکت کند و طرفداران به زودی شاهد حضور Assassin’s Creed در بازی پابجی خواهند بود.

اخیراً اخبار و شایعات زیادی پیرامون فرنچایز اساسینز کرید یوبی‌سافت منتشر شده است. از جمله شبیه سازی احتمالی محیط جدیدی بر اساس امپراتوری آزتک (aztec empire)، واقع شدن بخشی از بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Infinity در کشور ژاپن و مواردی دیگر. Assassin’s Creed Infinity یک بازی از نوع Hub-World است که به زودی به مجموعه بازی‌های اساسینز کرید اضافه خواهد شد. اما قبل از آن به طرفداران قول بازی‌ای دیگر از این فرنچایز با گیم پلی کمتر به نام Assassin’s Creed Rift داده شده بود و طرفداران همچنان در انتظار دیدن بسیم (Basim)، شخصیت اصلی این قسمت، در ماجراجویی‌های جدیدش در بغداد هستند. حالا به نظر می‌رسد که این عنوان نیز چند ماه به تعویق افتاده است و طرفداران کمی دیرتر، بعد از تعطیلات سال نو و در سال آینده شاهد انتشار آن خواهند بود. با این همه در رویداد آینده اساسینز کرید که در ماه سپتامبر (شهریور یا مهر ماه) برگزار می‌شود اطلاعات بیشتری کسب خواهد شد.

اما به تازگی استودیو سازنده این فرنچایز به طرفداران خود خبر خوشی داده است و هم بازیکنان خود هم بازیکنان پابجی را خوشحال کرده است. قبلا شاهد حضور دو شخصیت بسیار محبوب Ezio و Eivor از این مجموعه در بازی فورتنایت بوده‌ایم، حالا به نظر می‌رسد که این شخصیت‌های محبوب راه خودشان را به بازی‌های PUBG: Battlegrounds و New State Mobile هم پیدا کرده باشند.

رویداد کراس اوور PUBG: Battlegrounds x Assassin’s Creed بین ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد ماه) تا ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور ماه) به مدت تقریبا یک ماه برگزار می شود. در این مدت بازیکنان پابجی می‌توانند مهمات جانبی با تم اساسینزکرید را دریافت کنند و کرافتون در این خصوص اطلاع داده که این مهمات، یا بهتر است گفته شود جوایز تزئینی، شامل موارد زیر خواهند بود.

با نزدیک شدن این رویداد جزئیات بیشتری در دست قرار خواهد گرفت اما به جز وسایل تزئینی که بر اساس تم اساسینز کرید طراحی شده‌اند یک غافلگیری منحصربه فرد و از همین نوع  هم در بین نقشه‌ی Haven پابجی دیده می‌شود. پوشش تمپلارها یعنی شرکت ابسترگو (Abstergo) در این نقشه یکی از ساختمان‌های اصلی را اشغال کرده و منابع و لوازم آن در سرتاسر نقشه پخش شده‌اند. به علاوه یک ماشین آنیموس (Animus) هم در این فضا مخفی شده و یک پرتگاه Leap of Faith هم طراحی شده است.

رویداد کراس اوور New State Mobile x Assassin’s Creed هم تقریبا همزمان با رویداد قبلی در تاریخ ۱۸ آگوست (۲۷ مرداد ماه) تا ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) شکل خواهد گرفت. در این مدت بازیکنان می‌توانند بیش از سی لباس منحصربه‌فرد اساسینز کرید، اسکین‌های اسلحه، جعبه‌های مخصوص و موارد دیگر را به دست آورند. کرافتون وجود چند مورد دیگر را هم خبر داده.

علاوه بر موارد گفته شده بازیکنان می‌توانند با هر بار ورود به بازی جوایزی را دریافت کنند و با کامل کردن هر مرحله هم به موارد بیشتری دستیابی پیدا کنند. همچنین گفته می‌شود که اساسین‌ها و تمپلارها در نقشه‌های Erangel و Troi این بازی مستقر شده باشند.

تا قبل از اینکه خبری یا تریلری جدید از دو بازی مورد انتظار مجموعه اساسینز کرید منتشر شود طرفداران این مجموعه می‌توانند شاهد حضور Assassin’s Creed در بازی پابجی باشند و از اسکین ها و موارد طراحی شده جدید لذت ببرند.

 

نظر شما در مورد این کراس اوور چیست؟ چقدر منتظر آن هستید؟ به نظرتان این رویداد می‌تواند طرفداران را راضی نگه دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments