نقشه جدید بازی پابجی با نام Deston معرفی شد

نقشه Deston بازی پابجی شامل چهار پوشش مختلف است

نقشه Deston بازی پابجی

نقشه جدید همان چیزی است که کاربران بازی‌های بتل رویال عاشقش هستند و نقشه‌های خوب همان چیزی است که توسعه دهندگان بازی PUBG: Battlegrounds در اختیار ما قرار می‌دهند. نقشه Deston بازی پابجی به همراه ویژگی‌های جدید به زودی منتشر خواهد شد.

روز گذشته استودیو کرفتون (Krafton) از نقشه جدید بازی دوست داشتنی خود یعنی PUBG: Battlegrounds رونمایی کرد. در ادامه قصد داریم نگاهی به تاریخ انتشار، مناطق ویژگی‌های جدید نقشه Deston بازی پابجی داشته باشیم.

تاریخ انتشار نقشه Deston بازی پابجی

نقشه جدید بازی پابجی با نام Deston در تاریخ ۱۳ جولای، برابر با ۲۲ تیر ماه انتشار خواهد یافت.

مناطق مختلف نقشه Deston بازی پابجی

به گفته توسعه دهنده بازی پابجی، نقشه Deston درازترین و متراکم‌ترین نقشه ۸ در ۸ بازی پابجی تا به امروز خواهد بود. بخش اعظم این نقشه را فضای شهری با ساختمان‌های بلند و دیگر بخش‌ها را تپه‌ها، دشت‌ها و در برخی مناطق مرداب پوشانده است. نقشه Deston به طور کلی شامل چهار زیست بوم متفاوت است.

منطقه Swampland

منطقه Swampland در حقیقت زیست بوم مرداب بوده که در بخش شمالی نقشه Deston قرار دارد. منطقه مرداب این نقشه بسیار متراکم و مملو از جنگل‌های انبوه مردابی است.

منطقه Central Plains

همانطور که از نام این منطقه مشخص است، ما شاهد دشت‌هایی وسیع در بخش مرکزی نقشه Deston خواهیم بود. این بخش از نقشه Deston شباهت بسیاری با نقشه‌های Erangel و Taego داشته و به گفته توسعه دهندگان وجود این بخش در نقشه سبب تعادل شده و در عین حال کاربران می‌توانند از فضاهای وسیع این نقشه برای دید بهتر بهره ببرند. این منطقه شامل ساختمانی بزرگ به نام Lodge است که به گفته توسعه دهندگان بزرگ‌ترین ساختمان موجود در کل بازی پابجی است.

منطقه Concert District

منطقه شهری این نقشه که با نام Concert District شناخته می‌شود، بالن بزرگ مرغ شکل، به همراه زمین مسابقات پینت بال را در خود جای داده است. لازم به ذکر است که این بخش از نقشه Deston به عنوان یکی از نقشه‌های بخش Team Deathmatch بازی پابجی نیز استفاده خواهد شد.

منطقه Western Highlands

منطقه Western Highlands در حقیقت خانه اصلی تک تیر اندازها است. پستی و بلندی‌های بسیار این منطقه و همچنین پوشش گیاهی کم، دید بسیار خوبی در اختیار تک تیر اندازها قرار می‌دهد. البته ناگفته نماند که سنگ‌های نسبتا بزرگ و جزیره کوچک جنب این منطقه، برای خروج از دید تک تیر اندازها بسیار مناسب هستند.

ویژگی‌های جدید بازی پابجی

در کنار نقشه Deston بازی پابجی، ما شاهد انتشار برخی مکانیسم‌ها و ويژگی‌های حرکتی جدید نیز خواهیم بود. مهم‌ترین ویژگی در میان آن‌ها، ورود Ascender به این بازی است. شما می‌توانید با استفاده از Acender از کنار ساختمان‌ها به لطف طناب بالا رفته و همچنین می‌توانید سرعت Ascender را کنترل کنید. نکته بسیار حیاتی این است که شما بدون نیاز به وسیله اضافی می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید.

دیگر ویژگی افزوده شده به بازی، چتر نجات اضطراری است که در صورت بروز مشکل برای چتر نجات اصلی در زمان فرود آمدن ابتدایی باز خواهد شد. شما همچنین می‌توانید در زمان استفاده از Acender، چتر نجات اضطراری خود را باز کرده و در مدت زمانی کوتاه، مسیری طولانی را طی کنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های افزوده شده به بازی پابجی که اهمیت نسبتا کمتری دارد، جایگاه پمپ بنزین‌های فعال است. شما می‌توانید از این جایگاه‌ها برای پر کردن باک وسایل نقلیه خود استفاده کنید. ناگفته نماند که شما می‌توانید با شلیک به جایگاه‌های پمپ بنزین، انفجار‌های مهیب شکل دهید!

در کنار نقشه جدید و ویژگی‌های حرکتی جدید، ما شاهد ارائه برخی ابزار تاکتیکال جدید و تفنگ‌های جدید خواهیم بود. از جمله ابزار جدید می‌توان به Blue Chip Detector اشاره داشت که در حقیقت Spotter Scope برای مبارزات با برد کوتاه است. شما می‌توانید با استفاده از این ابزار، دشمنان خود را در فواصل کم شناسایی کنید. ناگفته نماند که این وسیله کمی با تاخیر عمل کرده و شما شاهد مکان واقعی دشمن خود نخواهید بود! در پایان باید افزود که شاتگان The Origin 12 و مسلسل MP9 در نقشه Deston بازی پابجی قابل استفاده خواهند بود.

پیشرفت بازی پابجی طی سال‌های اخیر و کسب تجربه توسط توسعه دهندگان دلیل انتشار نقشه‌های بسیار خوب و سرگرم کننده‌ای بوده که همین موضوع باعث پایداری این بازی شده است. نظر شما درباره نقشه Deston بازی پابجی چیست؟ فکر می‌کنید این نقشه می‌تواند مورد توجه کاربران قرار گیرد؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا