حالت Team Deathmatch به بازی PUBG اضافه می‌شود

این حالت به همراه آپدیت جدید، منتشر خواهد شد

حالت Team Deathmatch بازی PUBG

در آپدیت جدید بازی عنوان محبوب PUBG قرار است حالت رقابتی Team Deathmatch به بازی اضافه شود.

PlayerUnknown’s Battlegrounds یا به اختصار PUBG یکی از مهم‌ترین عناوین ساخته شده در صنعت بازی‌های ویدیویی است، زیرا این عنوان سبک محبوب بتل رویال را بین بازیکنان رواج داد. PUBG Corporation که وظیفه‌ی توسعه‌ی این اثر را بر عهده دارد، هر چند ماه یک بار به‌روزرسانی جدیدی منتشر می‌کند که برخی از آن‌ها باعث ایجاد تغییر اساسی در بازی می‌شوند.

حال قرار است در به‌روزرسانی شماره‌ی ۶.۲ حالت Team Deathmatch به بازی اضافه شود. این حالت از نسخه‌ای که در سال ۲۰۱۸ منتشر شده بود بهینه‌تر است. برای کسانی که نمی‌دانند، در سال ۲۰۱۸ تیم PUBG Corporation حالت Team Deathmatch را به صورت ۲۵ به ۲۵ اضافه کرده بود که بعد از ۲۴ ساعت به علت ایجاد مشکل در سرور‌ها از بازی حذف شد.

در حالت جدید، بازیکنان در قالب دو تیم هشت نفره به رقابت خواهند پرداخت. Team Deathmatch فقط به صورت اول شخص قابل بازی و Friendly Fire در آن غیر فعال است. بازیکنان در این حالت می‌توانند از بین هشت ترکیب مختلف برای اسلحه، یکی را انتخاب کنند. هر مسابقه در ده دقیقه انجام می‌شود و تیمی که بتواند سریع‌تر از دیگری ۵۰ نفر را از پای در بیاورد برنده خواهد شد. هفت نقشه برای این حالت طراحی شده است و همچنین مکانیک جدیدی به نام Boost Gauge به بازی اضافه می‌شود که بازیکنان با کشتن حریفان نوار آن را پر می‌کنند. این نوار برای بازیابی سلامتی استفاده می‌شود.

بسیاری از طرفداران با انتشار این خبر نگران آسیب رسیدن به بخش بتل رویال بازی شدند، اما PUBG Corporation اعلام کرد که بتل رویال همیشه حالت اصلی بازی PUBG خواهد بود و تیم توسعه بیشتر تمرکز را روی این حالت می‌گذارد.

آپدیت ۶.۲ بازی PUBG به‌زودی برای پلتفرم‎های ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان اضافه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا