سینماتیک‌های Halo Infinite لو رفته است؛ برای اسپویل نشدن داستان چکار کنیم؟

وقت خواب زمستانی است!

سینماتیک‌های Halo Infinite

با توجه به توییتی که اکانت Spartans News اخیرا منتشر کرده، سینماتیک‌های Halo Infinite به طریقی لو رفته است.

بازی‌ها به دلایل مختلف به لیست انتظار علاقه‌مندان به گیم راه می‌یابند. برخی از عناوین نسخه جدید یک مجموعه محبوب بوده و برخی هم به واسطه نمایش‌های جذاب و خیره‌کننده در مرکز توجه‌ها قرار می‌گیرند. قرار گرفتن یک بازی در لیست انتظار می‌تواند انگیزه سازندگانش را برای ادامه کار بیشتر کند. با این حال، در صورتی که مراقب نباشند ممکن است درگیر حواشی شوند؛ مانند اتفاقی که برای The Last of Us 2 رخ داد. در شرایطی که چند وقتی به عرضه رسمی مانده بود، فردی سینماتیک‌ها و گیم پلی این محصول را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. نکته ناراحت‌کننده ماجرا اینجا بود که ویدیوها شامل بخش‌های مهم داستان می‌شدند. در نتیجه، برخی اتفاقات مهم برای کاربران لو رفت.

اکانت توییتری Spartans News ساعاتی قبل مدعی شد سینماتیک‌های Halo Infinite لو رفته است. ادمین وارد جزئیات نشده و نگفت ویدیوها به چه مرحله‌ای تعلق داشته یا از کجا قابل‌تماشا هستند اما تاکید کرد به بخش داستانی مربوط می‌شوند. از آنجایی که جدیدترین نسخه هیلو در لیست انتظار بسیاری بوده، این اتفاق می‌تواند به تجربه کاربران لطمه بزند. به همین دلیل، پیش‌بینی می‌شود ناشر (تیک ایکس باکس) وارد عمل شده و در سریع‌ترین زمان ممکن جلوی به اشتراک گذاشت‌گذاری ویدیوها را بگیرد. در ضمن، احتمال دارد اقدامات دست‌اندرکاران مقداری زمان ببرد. به همین دلیل، توصیه می‌کنیم این مطلب را خوانده و مطابق دستورالعملش اقدام کنید تا چیزی را برایتان اسپویل نشود.

در شرایطی که تمایل به توسعه بازی‌های تماما چندنفره در میان استودیوها افزایش یافته، 343 ترجیح داده Halo Infinite دارای بخش کمپین باشد. داستانی که این بازی روایت می‌شود، دنباله‌ای برای Halo 5: Guardians است. کورتانا می‌خواهد صلح را در تمام کهکشان برقرار کند و برای رسیدن به هدف خود حاضر است دست به هر اقدامی بزند. مستر چیف که مطمئن است اقدامات کورتانا عواقب بدی به همراه خواهد داشت، جستجو را برای یافتن معشوقه خود آغاز می‌کند. جان-۱۱۷ در راستای توقف کورتانا به هیلو زیتا آمده و در آنجا با نیروهای متخاصم درگیر می‌شود. در ضمن، پروتاگونیست سری بازی‌های هیلو تنها نبوده و دو شخصیت دیگر در این ماجراجویی همراهی‌اش می‌کنند: اولین شخصیت، یک خلبان است که تجهیزات را در اختیار مستر چیف قرار می‌دهد؛ دومین شخصیت هم یک هوش مصنوعی به نام The Weapon بوده که توانایی محدود کردن کورتانا را دارد.

استودیو 343 و تیم ایکس باکس به مناسبت ۲۰ سالگی فرنچایز هیلو نسخه بتا بخش مولتی پلیر Halo Infinite را منتشر کرده‌اند. از آنجایی که مولتی پلیر این بازی کاملا رایگان است، تمامی علاقه‌مندان بدون کوچکترین محدودیتی می‌توانند نسخه بتا را دریافت کرده و پای تجربه‌اش بنشینند. احتمال می‌رود با فرا رسیدن تاریخ عرضه رسمی، یک آپدیت بزرگ منتشر شده و محصول را از فاز بتا خارج کند. در ضمن، بد نیست بدانید تعداد قابل‌توجهی از کاربران حین اجرا یا تجربه بازی با مشکلات فنی مشابهی مواجه شدند.

بازی Halo Infinite در تاریخ ۱۷ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ دسامبر) عرضه خواهد شد. در ضمن، سریال تلویزیونی هیلو هم در دست ساخت بوده و سال آینده از راه خواهد رسید. در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا