پلی‌استیشن ۵، برنده‌ی اولین نبرد کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت!

محبوبیت ۱۱ برابری PS5 در اینستاگرام!

لوگوی پلی‌استیشن ۵

لوگوی پلی‌استیشن ۵ که دو روز قبل در اینستاگرام قرار گرفت، تا به این لحظه بیش از پنج میلیون لایک دریافت کرده است تا محبوب‌ترین تصویر گیمی این شبکه‌ی اجتماعی لقب بگیرد.

اگرچه هنوز تا پایان نسل کنونی کنسول‌ها چند ماهی باقی مانده اما رقابت سونی و مایکروسافت برای موفقیت‌ هر چه بیشتر در نسل نهم از چند وقت پیش آغاز شده و این‌طور که به نظر می‌رسد، اولین رقابت‌ میان دو رقیب دیرینه‌ به نفع سونی به پایان رسیده است. این شرکت ژاپنی در جریان رویداد CES 2020 که چند روز قبل برگزار شد، از لوگوی پلی‌استیشن ۵ رونمایی کرد. اگرچه برخی از طرفداران به‌خاطر به عدم نوآوری در طراحی انتقادهایی را روانه‌ی لوگوی کنسول جدید سونی کردند اما بازخوردها به‌طور کلی مثبت بوده است.

برای اثبات این ادعا می‌توان به پست اخیر اکانت رسمی پلی‌استیشن در اینستاگرام اشاره کرد. این پست که شامل تصویر لوگوی جدیدترین کنسول سونی می‌شود، تا به این لحظه بیش از پنج میلیون و ۱۸۰ هزار لایک دریافت کرده است تا بدین ترتیب، لقب محبوب‌ترین تصویر گیمی اینستاگرام به لوگوی پلی‌استیشن ۵ تعلق بگیرد.

مایکروسافت در جریان رویداد The Game Awards 2020 از ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد. تصویر مربوط به این کنسول که چندی پیش از طریق اکانت رسمی ایکس‌باکس در اینستاگرام منتشر شده، تاکنون تنها ۴۳۸ هزار لایک دریافت کرده است. با مقایسه‌ی این دو رقم می‌توان به این نتیجه رسید که شرایط کنونی صنعت گیم فعلا به نفع سونی بوده و کاربران بسیار بیشتری برای معرفی رسمی جدیدترین کنسول خانواده‌ی پلی‌استیشن لحظه‌ شماری می‌کنند.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، چند ماهی تا آغاز رسمی نسل نهم مانده و در طول این مدت هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. به‌خصوص اینکه هنوز اطلاعات دقیقی درباره‌ی ویژگی‌های دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس مانند قدرت سخت افزاری، قابلیت‌های کاربردی، بازی‌های انحصاری و قیمت در دسترس نیست. بنابراین، باید صبر کرد و دید در ماه‌های آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد و شرایط به نفع کدام شرکت پیش خواهد رفت.

نظر شما درباره‌ی لوگوی پلی‌استیشن ۵ چیست؟ آن را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا