تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 منتشر شد

پلی‌استیشن 5، کنسولی برای کشف مرزهای جدید سرگرمی!

سونی ساعاتی قبل تریلر هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 را از طریق کانال یوتیوبش منتشر کرد. این ویدیو یک دقیقه زمان داشته و مخاطب را به کشف ناشناخته‌ها دعوت می‌کند.

اواسط مهر ماه بود که مایکروسافت تریلر هنگام عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت. آن ویدیو بیش از یک دقیقه زمان داشته و کاربر خود را درون دنیای بازی‌ها به تصویر می‌کشد. به بیان دیگر، قصد دارد به مخاطب بگوید به واسطه‌ی نسل جدید کنسول‌های ایکس‌باکس می‌تواند تجربه‌ای واقع‌گرایانه از محصولات مورد علاقه‌اش داشته باشد. حال و با گذشت حدودا یک ماه، نوبت به سامورایی‌ها رسیده تا دست به اقدام مشابهی بزنند.

سونی ساعاتی قبل تریلر هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن 5 را در کانال یوتیوبش قرار داد. این ویدیو دقیقا ۶۰ ثانیه زمان داشته و انسان‌های مختلفی را نشان می‌دهد که همگی در یک قدم اکتشافی بزرگ قرار دارند. یکی از آن‌ها داخل فضاپیما بوده و در حال سفر به سیاره‌های ناشناخته است. چند ثانیه‌ی بعد، غواصی را می‌بینیم که به سمت اعماق دریا شنا می‌کند تا چیزهایی را ببیند که انسان‌ها پیش از این ندیده بودند. همچنین خلبانی را می‌بینیم که با هواپیمای ملخی خود به دل طوفان زده و سعی دارد این چالش را پشت سر بگذارد. با نزدیک شدن به بخش‌های پایانی تریلر، شرایط تغییر کرده و تمامی انسان‌هایی که در بخش‌های آغازین دیده بودیم به چیزی که انتظار داشتند می‌رسند.

حین پخش تریلر هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن 5، تراویس اسکات (Travis Scott) ترانه‌نویس و رپر آمریکایی در نقش راوی ظاهر شده و جملاتی را درباره‌ی تمایل درونی انسان‌ها برای کشف ناشناخته‌ها و کنار زدن تمامی مرزها به زبان می‌آورد. او می‌گوید انسان همیشه می‌خواهد چیزی را ببیند که پیش از این ندیده بود، صدایی را بشنود که تاکنون نشنیده است و حسی را تجربه کند که قبلا تجربه نکرده بود. به غیر از صداپیشگی اسکات، نکته‌ی جالب دیگری هم در تریلر وجود دارد: علامت‌های کنترلر پلی‌استیشن که در بخش‌های مختلف دیده می‌شوند. در ضمن، صداپیشگی تریلر آخرین همکاری اسکات و سونی نخواهد بود. این دو چند روز پیش از امضای یک قرار همکاری خبر داده بودند.

اریک لمپل (Eric Lempel) نائب رئیس تیم بازاریابی سونی همزمان با انتشار تریلر هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن 5، یک بیانیه‌ی نسبتا بلند به اشتراک گذاشت. او گفت اگرچه چند هفته تا عرضه‌ی رسمی کنسول‌های جدید باقی مانده اما تیم پلی‌استیشن بی‌صبرانه منتظر است تا کاربران، نسل بعدی سرگرمی‌های تعاملی را در دستانشان بگیرند. لمپل در بخش دیگری از متن خود نوشت هدف تیم سونی همیشه خلق تبلیغ‌های حماسی و نمادین بوده است تا بدین ترتیب، تمایلشان را برای کنار زدن مرزها به تصویر کشیده و هیجان علاقه‌مندان را برای استفاده از کنسول جدید سامورایی‌ها افزایش دهند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا